Różności

W tym dziale przedstawiamy Wam ciekawostki z szeroko rozumianego świata kryminałów.

Miniokładka Nocnego dyżuru Robina Cooka.

Zapraszamy do lektury fragmentu powieści „Nocny dyżur” Robina Cooka, która właśnie ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS!


Minizjdęcie Mieczysława Gorzki

Zapraszamy do lektury fragmentu powieści Mieczysława Gorzki pod tytułem „Poszukiwacz zwłok”. Książka ukaże się już 9 sierpnia nakładem Wydawnictwa Czarna Owca pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Smaku trucizny Neila Bradbury'ego

Już 27 września premiera książki „Smak trucizny. 11 najbardziej śmiertelnych trucizn i historie morderców, którzy ich użyli” Neila Bradbury'ego. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS, a my już dziś zapraszamy do lektury jej fragmentu.


Miniokładka Babilonu. Kryminalnej historii kościoła Artura Nowaka i Stanisława Obirka.

„Babilon. Kryminalna historia Kościoła” to książka Artura Nowaka i Stanisława Obirka, która ukaże się już 28 września nakładem Wydawnictwa Agora. Zachęcamy do przeczytania jej fragmentu.


Miniokładka Mory Piotra Bojarskiego.

Nakładem Wydawnictwa Znak Horyzont ukazała się „Mora” – najnowsza powieść Piotra Bojarskiego. To kryminał retro o przygodach komisarza Zbigniewa Kaczmarczyka osadzony w 1934 roku w Poznaniu. Zachęcamy do przeczytania fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Piotra Głuchowskiego Alert

15. czerwca ukaże się powieść Piotra Głuchowskiego "Alert". Książka trafi do księgarń nakładem wydawnictwa AGORA. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Sławka Michorzewskiego

6. grudnia ukaże się nowe, poprawione wydanie powieści Sławka Michorzewskiego "WspUlnicy". Książka trafi do księgarń nakładem Oficyny 4eM. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Jeffreya Archera Ukryte na widoku

26. października premierę miała powieść Jeffreya Archera "Ukryte na widoku". Książka ukazała się sumptem Domu Wydawniczego REBIS. Zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Johna Lyncha Arka

27. października premierę będzie miała powieść sensacyjno-kryminalna Johna Lyncha "Arka". Książka ukaże się sumptem Wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich Szwedzki kryminał

27. października swoją premierę będzie miał "Szwedzki kryminał" Beaty i Eugeniusza Dębskich. To trzecia część nowego cyklu kryminalnego o śledztwach detektywa Tomasza Winklera - byłego gliny, usuniętego ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił. Książka ukaże się sumptem Wydawnictwa AGORA. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.