Różności

W tym dziale przedstawiamy Wam ciekawostki z szeroko rozumianego świata kryminałów.

Minizdjęcie okładki powieści Piotra Głuchowskiego Alert

15. czerwca ukaże się powieść Piotra Głuchowskiego "Alert". Książka trafi do księgarń nakładem wydawnictwa AGORA. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Sławka Michorzewskiego

6. grudnia ukaże się nowe, poprawione wydanie powieści Sławka Michorzewskiego "WspUlnicy". Książka trafi do księgarń nakładem Oficyny 4eM. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Jeffreya Archera Ukryte na widoku

26. października premierę miała powieść Jeffreya Archera "Ukryte na widoku". Książka ukazała się sumptem Domu Wydawniczego REBIS. Zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Johna Lyncha Arka

27. października premierę będzie miała powieść sensacyjno-kryminalna Johna Lyncha "Arka". Książka ukaże się sumptem Wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich Szwedzki kryminał

27. października swoją premierę będzie miał "Szwedzki kryminał" Beaty i Eugeniusza Dębskich. To trzecia część nowego cyklu kryminalnego o śledztwach detektywa Tomasza Winklera - byłego gliny, usuniętego ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił. Książka ukaże się sumptem Wydawnictwa AGORA. Już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści.


Minizdjęcie okładki powieści Zimny trop Beaty i Eugeniusza Dębskich

1. września nakładem Wydawnictwa AGORA ukazała się powieść "Zimny trop" Beaty i Eugeniusza Dębskich. To druga część nowego cyklu kryminalnego o śledztwach detektywa Tomasza Winklera - byłego gliny, usuniętego ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił.  Zapraszamy do lektury fragmentu pierwszego rozdziału "Zimnego tropu".


Minizdjęcie okładki powieści Krzysztofa Koziołka Biały pył. Piekło na K2

25. sierpnia nakładem Wydawnictwa AGORA ukaże się powieść Krzysztofa Koziołka "Biały pył. Piekło na K2". Zapraszamy do lektury fragmentu powieści!


Minizdjęcie okładki powieści Matthew Harta Diament śmierci

10. sierpnia nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukaże się powieść Matthew Harta "Diament śmierci". Zapraszamy do lektury fragmentu powieści!


Mini zdjęcie okładki książki B.E. Dębskich Dwudziesta trzecia

5. maja nakładem wydawnictwa Agora ukaże się powieść Beaty i Eugeniusza Dębskich "Dwudziesta trzecia". To pierwsza część cyklu kryminalnego o byłym gliniarzu Tomaszu Winklerze. Zapraszamy do lektury fragmentu powieści!


Mini zdjęcie okładki powieści Winny Joanny Opiat-Bojarskiej

14. kwietnia nakładem wydawnictwa Słowne ukaże się najnowsza powieść Joanny Opiat-Bojarskiej "Winny". Kawiarenka Kryminalna objęła "Winnego" swoim patronatem i zaprasza do lektury fragmentu książki.