Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Minizdjęcie okładki powieści Camilli Lackberg Kukułcze jajo

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Camilli Lackberg “Kukułcze jajo”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Minizdjęcie okładki powieści Agnieszki Gracy Czarny poniedziałek

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Agnieszki Gracy „Czarny poniedziałek”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa AGORA.


Minizdjęcie okładki powieści Petry Klabouchovej Źródła Wełtawy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Petry Klabouchovej “Źródła Wełtawy”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Afera.


Minizdjęcie okładki powieści Jamesa Pontiego Zakazane miasto. Miejscy szpiedzy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy powieści Jamesa Pontiego „Zakazane miasto. Miejscy szpiedzy”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Dwukropek.


Minizdjęcie okładki powieści Robina Cooka Nocny dyżur

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy książki Robina Cooka “Nocny dyżur”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Minizdjecie okładki powieści Nory Roberts Śmierć wiarołomnym

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Nory Roberts “Śmierć wiarołomnym”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Świat Książki.


Miniokładka Poszukiwacza zwłok Mieczysława Gorzki.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Poszukiwacz zwłok” autorstwa Mieczysława Gorzki, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Miniokładka Złego wyboru Hanny Greń

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Zły wybór” autorstwa Hanny Greń, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Miniokładka To ja byłem Vermeerem Franka Wynne'a

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki pt. „To ja byłem Vermeerem” autorstwa Franka Wynne'a, która ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Miniokładka Złotego kręgu Małgorzaty Sobieszczańskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Złoty Krąg” autorstwa Małgorzaty Sobieszczańskiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa AGORA.