Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini zdjęcie okładki książki "Osiem" Radki Třeštíkovej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania są dwa egzemplarze powieści autorstwa Radki Třeštíkovej pod tytułem „Osiem”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Stara Szkoła pod naszym patronatem.


Mini baner konkursu Zgarnij Śmierć z ogłoszenia!

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Grzegorza Kalinowskiego pod tytułem „Śmierć z ogłoszenia”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa MUZA SA.


Mini baner konkursu Zgarnij Cichą noc!

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Małgorzaty Rogali pod tytułem „Cicha noc”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie konkursu Zgarnij Szczęśliwą nieboszczkę

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Małgorzaty J. Kursy pod tytułem „Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira.


Mini okładka książki Upiory spacerują nad Wartą Ryszarda Ćwirleja

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści autorstwa Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Upiory spacerują nad Wartą”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA S.A. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Kształtu nocy Tess Gerritsen.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Tess Gerritsen pod tytułem „Kształt nocy”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Upiory spacerują nad Wartą Ryszarda Ćwirleja.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Upiory spacerują nad Wartą”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Muza SA.


Miniokładka Wiecznego odpoczynku Aleksandry Marininy.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Aleksandry Marininy pod tytułem „Wieczny odpoczynek”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka "Czarta" Roberta Kilena.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Roberta Kilena pod tytułem „Czart”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa 4eM.


Miniokładka Martwej wody Ann cleeves.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ann Cleeves pod tytułem „Martwa woda”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.