Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Transu Krzysztofa Domaradzkiego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czarna Owca zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Krzysztofa Domaradzkiego pod tytułem „Trans”.


Mini zdjęcie gier Sherlock Holmes i Via Nebula.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Rebel zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest gra planszowa „Via Nebula”.


Mini baner z wynikami konkursu z Czasem przeszłym Lee Childa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści „Czas przeszły” autorstwa Lee Childa. Kawiarenka Kryminalna objęła premierę książki swoim patronatem.


Mini okładka Czasu przeszłego Lee Childa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lee Childa pod tytułem „Czas przeszły”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie Gucia i Morderstwa w hotelu Kattowitz.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'u Marty Matyszczak, w którym do wygrania jest recenzencki egzemplarz powieści „Morderstwo w hotelu Kattowitz” - piątego tomu cyklu „Kryminał pod psem”, którego premiera nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego będzie miała miejsce 30 stycznia.


Moni baner z wynikami konkursu wraz ze Sprawą Salzmanna Moniki Kassner.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Silesia Progess, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści „Sprawa Salzmanna”. Jej autorką jest Monika Kassner, a Kawiarenka Kryminalna objęła premierę książki swoim patronatem.


Mini okładka Sprawy Salzmanna Moniki Kassner.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Silesia Progress zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Moniki Kassner pod tytułem „Sprawa Salzmanna”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner konkursu na powieść z Czwartą Stroną Kryminału.

Trwa konkurs na powieść kryminalną organizowany przez wydawnictwo Czwarta Strona Kryminału. Jurorami, którzy będą oceniać nadesłane prace są: Robert Małecki, Adrian Tomczyk, Magda Stachula, Marta Guzowska i Anna Misztak. Patronem honorowym konkursu został zaś Remigiusz Mróz.


Mini baner z wynikami konkursu wraz ze "Szczeliną" Jozefa Kariki.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Stara Szkoła, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści „Szczelina”. Jej autorem jest Jozef Karika, a Kawiarenka Kryminalna objęła premierę książki swoim patronatem.


Mini okładka Szczeliny Jozefa Kariki.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Stara Szkoła zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Jozefa Kariki pod tytułem „Szczelina”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.