Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Wtyczki Duane'a Swierczynskiego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Akurat zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Duane'a Swierczynskiego pod tytułem „Wtyczka”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Wymiarów mroku Tomasza Hildebrandta.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Akurat zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tomasza Hildebrandta pod tytułem „Wymiary mroku”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Poprosisz mnnie o smierć Petera Jamesa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Petera Jamesa pod tytułem „Poprosisz mnie o smierć”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Koszmary zasną ostatnie Roberta Małeckiego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czwarta Strona zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Roberta Małeckiego pod tytułem „Koszmary zasną ostatnie”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Nocną rundą Lee Childa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Lee Childa pod tytułem „Nocna runda”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Przychodzę nie w porę Eweliny Dydy.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem W.A.B. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Eweliny Dydy pod tytułem „Przychodzę nie w porę”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Jednej jedynej Jørna Liera Horsta.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na swoim fanpage'u, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Jørna Liera Horsta pod tytułem „Jedna jedyna”, która ukaże się 18 kwietnia nakładem Wydawnictwa Smak Słowa.


Mini baner z wynikami konkursu ze Złą porą roku Antonia Manziniego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Muza SA, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Antonia Manziniego pod tytułem „Zła pora roku”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Umweltem przemysława Żarskiego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Akurat, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Przemysława Żarskiego pod tytułem „Umwelt”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Nocnej rundy Lee Childa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lee Childa pod tytułem „Nocna runda”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.