Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Miniokładka Pomornicy Ewy Przydrygi.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Pomornica” autorstwa Ewy Przydrygi, która ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA SA.


Miniokładka Dzikich psów Julii Łapińskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Dzikie psy” autorstwa Julii Łapińskiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.


Minizdjęcie okładki powieści Bernarda Miniera Lucia

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z dwóch zestawów składających się z trzech książek Bernarda Miniera: “Lucia”, “Paskudna historia” i “Bielszy odcień śmierci”. Książki ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Minizdjęcie okładki powieści Tomasza Duszyńskiego Człowiek z celuloidu

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Tomasza Duszyńskiego „Człowiek z celuloidu”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.


Minizdjęcie okładki powieści Ann Cleeves Zmory przeszłości

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Ann Cleeves „Zmory przeszłości”. Książka ukazała się nakładem Czwartej Strony Kryminału.


Minizdjęcie okładki powieści Åsy Larsson Niegodziwość ojców

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Åsy Larsson „Niegodziwość ojców”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.


Minizdjęcie okładki powieści Katarzyny Bondy Do cna

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści kryminalnej Katarzyny Bondy „Do cna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Minizdjęcie okładki powieści Ryszarda Ćwirleja Granica możliwości

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści kryminalnej Ryszarda Ćwirleja „Granica możliwości”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Miniokładka Roryka. Nieśmiałego detektywa. Sprawy zaginionej perły, Olivera Schlicka

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Roryk. Nieśmiały detektyw. Sprawa zaginionej perły” autorstwa Olivera Schlicka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dwukropek.


Minizdjęcie okładki powieści Przemysława Piotrowskiego Prawo matki

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Przemysława Piotrowskiego “Prawo matki”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.