Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Cienia na piasku Krzysztofa Beśki.

Kawiarenka Kryminalna wraz z magazynem literacko-kryminalnym Pocisk zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Krzysztofa Beśki pod tytułem „Cień na piasku”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie Gucia.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'u Marty Matyszczak, w którym do wygrania są trzy powieści – niespodzianki: skandynawski hit, czeski kryminał, historia o prawdziwym seryjnym mordercy.


Mini okładka Pięciu czaszek Tomasza Konatkowskiego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem W.A.B.. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tomasza Konatkowskiego pod tytułem „Pięć czaszek”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Prowincją Marcina Króla.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem W.A.B., w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Marcina Króla pod tytułem „Prowincja”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Klubu wisielców Tony'ego Parsonsa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tony'ego Parsonsa pod tytułem „Klub wisielców”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Czarnooką blondynką Benjamina Blacka.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Benjamina Blacka pod tytułem „Czarnooka blondynka”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z W godzinie smierci Petera Jamesa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Petera Jamesa pod tytułem „W godzinie śmierci”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Kamienicy przy Antycznej Adama Regiewicza.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Silesia Progress. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Adama Regiewicza pod tytułem „Kamienica przy Antycznej”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Ostatniego intruza Tany French.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tany French pod tytułem „Ostatni intruz”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Uśpionych królowych Hanny Greń.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika. zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Hanny Greń pod tytułem „Uśpione królowe”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.