Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Ucieczki Joanny Opiat-Bojarskiej.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czarna Owca zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Joanny Opiat-Bojarskiej pod tytułem „Ucieczka”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Małej baletnicy Wiktora Mroka.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Initium zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Wiktora Mroka pod tytułem „Mała baletnica”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu ze Słodkich snów Charlaine Harris.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Charlaine Harris pod tytułem „Słodkich snów”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu ze Szkarłatną głębią Krzysztofa Bochusa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Muza SA, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Krzysztofa Bochusa pod tytułem „Szkarłatna głębia”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Horyzontem zła Haylena Becka.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Czarna Owca, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Haylena Becka pod tytułem „Horyzont zła”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


mini okładki Pragnienia Jo Nesbo i Zło czai się na szczycie Marty Matyszczak

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'u Marty Matyszczak, w którym do wygrania jest „Pragnienie” Jo Nesbø z autografem autora oraz recenzencki egzemplarz powieści „Zło czai się na szczycie” - czwartego tomu cyklu „Kryminał pod psem”, którego premiera nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego będzie miała miejsce 20 czerwca.


Mini okładka Słodkich snów Charlaine Harris.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Charlaine Harris pod tytułem „Słodkich snów”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Szkarłatnej głębi Krzysztofa Bochusa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Muza SA zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Krzysztofa Bochusa pod tytułem „Szkarłatna głębia”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka powieści Zło czai się na szczycie Marty Matyszczak

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'u Marty Matyszczak, w którym do wygrania jest recenzencki egzemplarz powieści „Zło czai się na szczycie” - czwartego tomu cyklu „Kryminał pod psem”, którego premiera nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego będzie miała miejsce 20 czerwca.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Przedawnieniem Jiriego Breziny.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Afera, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Jiříego Březiny pod tytułem „Przedawnienie”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Polecamy