Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Miniokładka Bezruchu Grzegorza Kapli.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Bezruch” Grzegorza Kapli. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne. Mroczne pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie gry kooperacyjnej Kroniki zbrodni: 1900 Lucky Duck Games

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy gry kooperacyjnej “Kroniki zbrodni: 1900”. Gra ukazała się nakładem Lucky Duck Games.


Miniokładka Strażnika Lee Childa i Andrew Childa.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Strażnik” Lee Childa i Andrew Childa. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie okładki powieści Macieja Siembiedy Kukły

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Macieja Siembiedy „Kukły”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa AGORA.


Mini zdjęcie okładki powieści Winny Joanny Opiat-Bojarskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Joanny Opiat-Bojarskiej „Winny”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne mroczne.


Mini zdjęcie okładki powieści Tony`ego Kenta Gambit zabójcy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tony`ego Kenta „Gambit zabójcy”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Mini zdjęcie okładki powieśći Juliji Jakowlewej Towarzyszu mój

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Juliji Jakowlewej „Towarzyszu mój”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Miniokładka Martwego ptaka Macieja Kaźmierczaka.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Martwy ptak” Macieja Kaźmierczaka. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Terapeutki B.A. Paris.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Terapeutka” B.A. Paris. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Kryptonimu Romea Wojciecha Nerkowskiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Kryptonim Romeo” Wojciecha Nerkowskiego. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.