Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Bardzo złego miejsca Tima Weavera

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tima Weavera pod tytułem „Bardzo złe miejsce”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Listem z powstania Anny Klejzerowicz.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Anny Klejzerowicz pod tytułem „List z powstania”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Białymi ciałami Jane Robins.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Czarna Owca, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Jane Robins pod tytułem „Białe ciała”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Listu z powstania Anny Klejzerowicz.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Anny Klejzerowicz pod tytułem „List z powstania”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Białych ciał Jane Robins.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czarna Owca zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jane Robins pod tytułem „Białe ciała”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Chłopcem, który widział Simona Toyne'a.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Simona Toyne'a pod tytułem „Chłopiec, który widział”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Z najlepszymi  życzeniami śmierci Ruth Rendell.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Ruth Rendell pod tytułem „Z najlepszymi życzeniami śmierci”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Chłopca, który widział Simona Toyne'a.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Simona Toyne'a pod tytułem „Chłopiec, który widział”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Z najlepszymi życzeniami smierci Ruth Rendell.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Ruth Rendell pod tytułem „Z najlepszymi życzeniami śmierci”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Na polanie wisielców Roberta Dugoniego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Roberta Dugoniego pod tytułem „Na polanie wisielców”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Polecamy