Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Minibaner kooperacyjnej gry detektywistycznej Kroniki Zbrodni: Edycja Specjalna

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy kooperacyjnej gry detektywistycznej “Kroniki Zbrodni: Edycja Specjalna”. Gra ukazała się nakładem Lucky Duck Games.


Minizdjęcie kooperacyjnej gry detektywistycznej Kroniki Zbrodni 2400

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy kooperacyjnej gry detektywistycznej “Kroniki Zbrodni: 2400”. Gra ukazała się nakładem Lucky Duck Games.


Baner gry detektywistycznej Niepożądani goście

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy gry detektywistycznej “Niepożądani goście”. Gra ukazała się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.


Minizdjęcie okładki powieści Olgi Rudnickiej Dwie lewe ręce

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Olgi Rudnickiej “Dwie lewe ręce”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński Media.


Minizdjęcie okładki powieści Piotra Borlika Czterdzieści dusz

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Piotra Borlika „Czterdzieści dusz”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński Media.


Minizdjęcie okładki powieści Bernarda Miniera Polowanie

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Bernarda Miniera „Polowanie”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Minizdjęcie okładki powieści Przemysława Piotrowskiego Zaraza

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Przemysława Piotrowskiego „Zaraza”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Miniokładka gry planszowej Crime Zoom Ptaki złej wróżby

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z trzech egzemplarzy planszowej gry detektywistycznej “Crime Zoom: Ptaki złej wróżby”. Gra ukazała się nakładem Lucky Duck Games.


Minizdjęcie okładki książki Arka Johna Lyncha

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Johna Lyncha „Arka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska.


Minizdjęcie okładki powieści Jeffreya Archera Ukryte na widoku

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Jeffreya Archera „Ukryte na widoku”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.