Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Minizdjęcie okładki powieści Wiktora Mroka Incel

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Wiktora Mroka „Incel”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Initium.


Minizdjęcie okładki powieści Roberta Dugoniego Za każdą cenę

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Roberta Dugoniego „Za każdą cenę”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Minizdjęcie okładki powieści Ingi Vesper Bardzo długie popołudnie

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Ingi Vesper „Bardzo długie popołudnie”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne mroczne.


Minizdjęcie okładki powieści Małgorzaty Rogali Kwestia winy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Małgorzaty Rogali „Kwestia winy”. Książka ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału.


Minizdjęcie okładki powieści Lisy Gardner Czyste zło

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lisy Gardner „Czyste zło”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Mini zdjęcie okładki powieści Johna Grishama Wichry Camino

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Johna Grishama „Wichry Camino”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Mini zdjęcie okładki powieści Klaudii Muniak Klinika

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Klaudii Muniak „Klinika”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.


Mini zdjęcie okładki powieści Jacka Getnera Podejrzany na wieki wieków

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jacka Getnera „Podejrzany na wieki wieków”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki książki Anne Mette Hancock Ostrze. Mroki Kopenhagi

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Anne Mette Hancock „Ostrze. Mroki Kopenhagi”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Mova.


Mini zdjęcie okładki powieści Tima Weavera Nie wiesz, kim jesteś

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tima Weavera „Nie wiesz, kim jesteś”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.