Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Minizdjęcie okładki książki Ivy Procházkovej Zagraj mi na drogę

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Ivy Procházkovej „Zagraj mi na drogę”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Afera.


Minizdjęcie okładki książki Emmy Haughton Mrok

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Emmy Haughton „Mrok”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne mroczne.


Minizdjęcie okładki powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich Zimny trop

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich „Zimny trop”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa AGORA.


Minizdjęcie okładki powieści Michała Śmielaka Wnyki

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Michała Śmielaka „Wnyki”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium.


Minizdjęcie okładki książki Ewy Ornackiej Skazana

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Ewy Ornackiej „Skazana”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Minizdjęcie okładki powieści Krzysztofa Koziołka Biały pył. Piekło na K2

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Krzysztofa Koziołka „Biały pył. Piekło na K2”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa AGORA.


Minizdjęcie okładki powieści Ann Cleeves Długi zew

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Ann Cleeves „Długi zew”. Książka ukazała się nakładem Czwartej Strony Kryminału.


Minizdjęcie okładki książki Ann Rule Ted Bundy. Bestia obok mnie

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Ann Rule „Ted Bundy. Bestia obok mnie”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Sine Qua Non.


Minizdjęcie okładki powieści Lisy Gardner Samotna

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lisy Gardner „Samotna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Miniokładka Bez powrotu Marty Zaborowskiej.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Bez powrotu” Marty Zaborowskiej. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czarna Owca.