Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Miniokładka Grząskiej ziemi Ann Cleeves.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ann Cleeves pod tytułem „Grząska ziemia”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka Zaśpiewaj mi kołysankę Ryszarda Ćwirleja.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Zaśpiewaj mi kołysankę”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka "Dnia rozrachunku" Johna Grishama.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Johna Grishama pod tytułem „Dzień rozrachunku”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie okładki książki Więzy krwi Hanny Greń

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Więzy krwi” Hanny Greń. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki powieści Czternaście dni Honoraty Elżbiety Wojnarowskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Czternaście dni Honoraty” Elżbiety Wojnarowskiej. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki powieści Jedyne wyjście Ryszarda Ćwirleja

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Jedyne wyjście” Ryszarda Ćwirleja. Książka ukaza się nakładem wydawnictwa MUZA.


Zdjęcie mini okładki książki Raróg Anny Sokalskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Anny Sokalskiej pod tytułem „Raróg”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki antologii opowiadań Stulecia kryminału

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy antologii opowiadań pod tytułem „Stulecie kryminału”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki książki Izabeli Janiszewskiej Wrzask

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Izabeli Janiszewskiej pod tytułem „Wrzask”. Książka ukaza się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki książki Czas Wagi Aleksandra Sowy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Aleksandra Sowy pod tytułem „Czas Wagi”. Książka ukaza się nakładem wydawnictwa LIRA.