Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini baner z wynikami konkursu wraz z "Matnią" Małgorzaty Łatki.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Czwarta Strona, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Małgorzaty Łatki pod tytułem „Matnia”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Pasażerki Lisy Lutz.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Muza SA zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lisy Lutz pod tytułem „Pasażerka”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Tej dziewczyny Michelle Frances

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Michelle Frances pod tytułem „Ta dziewczyna”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Na skraju załamania B.A. Paris.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści B.A. Paris pod tytułem „Na skraju załamania”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Szóstego po latach Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Novae Res zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pod tytułem „Szósty po latach”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Ostrym dyżuren Nichaela Palmera.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Michaela Palmera pod tytułem „Ostry dyżur”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Matni Małgorzaty Łatki.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czwarta Strona zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Małgorzaty Łatki pod tytułem „Matnia”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Czerwonym parasolem Wiktora Mroka.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Initium, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Wiktora Mroka pod tytułem „Czerwony parasol”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Stało się Magdy Kuydowicz.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na swoim fanpage'u, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Magdy Kuydowicz „Stało się”, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.


Mini okładka Trupa na plaży i innych sekretów rodzinnych Anety Jadowskiej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na swoim fanpage'u, w którym do wygrania jest egzemplarz powieści Anety Jadowskiej „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne”, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.