Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini zdjęcie okładki książki Liz Lawler Kiedy spałaś

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Liz Lawler „Kiedy spałaś”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.


Mini zdjęcie okładki książki Allie Reynolds Rozgrywka

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Allie Reynolds „Rozgrywka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Mini zdjęcie okładki Patrz, jak spadam Monsa Kallentofta

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Monsa Kallentofta „Patrz, jak spadam”. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Mini zdjęcie okładki powieści Jacka Getnera Podejrzany jak diabli

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jacka GetneraPodejrzany jak diabli”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki książki Kate Atkinson Bezkresne niego

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Kate Atkinson „Bezkresne niebo”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Mini zdjęcie okładki książki Lisy Gray Ukryte

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lisy Gray Ukryte”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Mini zdjęcie okładki książki Nieznajomi C. L. Taylor

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści C. L. Taylor Nieznajomi”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros.


Miniokładka Wenus umiera Aleksandra Sowy.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Aleksandra Sowy pod tytułem „Wenus umiera”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Winni jesteśmy wszyscy Bartosza Szczygielskiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Bartosza Szczygielskiego pod tytułem „Winni jesteśmy wszyscy”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Miniokładka Człowieka pana ministra Michala Sykory.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Michala Sýkory pod tytułem „Człowiek pana ministra”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Afera pod naszym patronatem.