Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini zdjęcie Wszystko przez krasnala Małgorzaty Kursy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Małgorzaty Kursy „Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki książki Ruth Ware Pod kluczem

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Ruth Ware „Pod kluczem”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki Wiwisekcji zbrodni Andrzeja Janikowskiego

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Andrzeja Janikowskiego „Wiwisekcja zbrodni”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA.


Mini zdjęcie okładki powieści Jacka Łukawskiego Odmęt

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jacka Łukawskiego „Odmęt”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Miniokładka Tylko matki Elizabeth Carpenter.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Elizabeth Carpenter pod tytułem „Tylko matka”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Ktoś tu kłamie Jeeny Blackhurst.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Jenny Blackhurst pod tytułem „Ktoś tu kłamie”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Grząskiej ziemi Ann Cleeves.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ann Cleeves pod tytułem „Grząska ziemia”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka Zaśpiewaj mi kołysankę Ryszarda Ćwirleja.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Zaśpiewaj mi kołysankę”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka "Dnia rozrachunku" Johna Grishama.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Johna Grishama pod tytułem „Dzień rozrachunku”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie okładki książki Więzy krwi Hanny Greń

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Więzy krwi” Hanny Greń. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.