Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Miniokładka Mordercy znad Green River Ann Rule

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki „Morderca znad Green River” Ann Rule. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.


Minizdjęcie okładki powieści Francka Thillieza Manuskrypt niedokończony

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Francka Thillieza “Manuskrypt niedokończony”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Minizdjęcie okładki powieści Michała Wierzby Zły pasterz

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści kryminalnej Michała Wierzby „Zły pasterz”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Minizdjęcie okładki powieści J.A. Corrigan Pielęgniarka

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści J.A. Corrigan „Pielęgniarka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne mroczne.


Minizdjęcie okładki powieści Agnieszki Ptak Na tropie Vermeera

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Agnieszki Ptak „Na tropie Vermeera”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.


Miniokładka Sąsiadki Helene Flood.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Sąsiadka” Helene Flood. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.


Minizdjęcie okładki powieści Andrei Camilleriego Głosy nocy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jedna z trzech powieści „Głosy nocy”, której autorem jest Andrea Camilleri. Książka ukazała się nakładem Oficyny Noir sur Blanc.


Miniokładka Święta zmarłych. Jesieni komisarza Ricciardiego Maurizia de Giovanniego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści „Święto Zmarłych” Maurizia de Giovanniego. Książka ukazała się nakładem Oficyny Literackiej Noir sur Blanc.


Miniokładka Adopcji Donny Leon

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści „Adopcja” Donny Leon. Książka ukazała się nakładem Oficyny Literackiej Noir sur Blanc.


Miniokładka Chwile, które nigdy się nie wydarzą Klaudii Muniak

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „Chwile, które nigdy się nie wydarzą” Klaudii Muniak. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.