Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Minizdjęcie okładki powieści Åsy Larsson Niegodziwość ojców

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Åsy Larsson „Niegodziwość ojców”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.


Minizdjęcie okładki powieści Katarzyny Bondy Do cna

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści kryminalnej Katarzyny Bondy „Do cna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Minizdjęcie okładki powieści Ryszarda Ćwirleja Granica możliwości

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści kryminalnej Ryszarda Ćwirleja „Granica możliwości”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Miniokładka Roryka. Nieśmiałego detektywa. Sprawy zaginionej perły, Olivera Schlicka

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Roryk. Nieśmiały detektyw. Sprawa zaginionej perły” autorstwa Olivera Schlicka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dwukropek.


Minizdjęcie okładki powieści Przemysława Piotrowskiego Prawo matki

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest jeden z pięciu egzemplarzy powieści Przemysława Piotrowskiego “Prawo matki”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Miniokładka Ra Wszechmocnego. Wielki skok na grobowiec, A.B. Greenfield

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Ra Wszechmocny. Wielki skok na grobowiec” autorstwa A.B. Greenfield, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dwukropek.


Miniokładka Śmierci drugiej Beaty i Eugeniusza Dębskich.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Śmierć druga” autorstwa Beaty i Eugeniusza Dębskich, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.


Miniokładka Serca jak smoła Roberta Galbraitha.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Serce jak smoła” autorstwa Roberta Galbraitha, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.


Miniokładka Zagubionego Simona Becketta.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Zagubiony” autorstwa Simona Becketta, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.


Miniokładka Wiatrołomów Roberta Małeckiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pt. „Wiatrołomy” autorstwa Roberta Małeckiego, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.