Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini zdjęcie okładki książki Czas Wagi Aleksandra Sowy

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Aleksandra Sowy pod tytułem „Czas Wagi”. Książka ukaza się nakładem wydawnictwa LIRA.


Miniokładka Nikt się nie dowie Agnieszki Pietrzyk.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Agnieszki Pietrzyk pod tytułem „Nikt się nie dowie”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka Trzech godzin Andersa Roslunda i Börgea Hellströma

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Andersa Roslunda i Börge'a Hellströma pod tytułem „Trzy godziny”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Dylematu B.A. Paris.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa B.A. Paris pod tytułem „Dylemat”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Najgorętszej plaży w Finlandii Anttiego Tuomainena.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Anttiego Tuomainena pod tytułem „Najgorętsza plaża w Finlandii”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Harmonii zbrodni Aleksandry Marininy.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Aleksandry Marininy pod tytułem „Harmonia zbrodni”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka Zakłamanych Joanny Dulewicz.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Joanny Dulewicz pod tytułem „Zakłamani”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Miniokładka W labiryncie Donata Carrisiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Donata Carrisiego pod tytułem „W labiryncie”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Trzynaście Steve'a Cavanagh.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Steve'a Cavanagh pod tytułem „Trzynaście”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Zgodnie z planem Lee Childa.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Lee Childa pod tytułem „Zgodnie z planem”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.