Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini zdjęcie okładki powieści Ryszarda Ćwirleja Szybki szmal

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Ryszarda ĆwirlejaSzybki szmal”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MUZA.


Mini zdjęcie okładki powieści Hanny Greń Piąte przykazanie

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści kryminalnej „Piąte przykazanie” Hanny Greń. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki książki Jeffreya Archera Nic bez ryzyka

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jeffrey`a Archera Nic bez ryzyka”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS.


Mini zdjęcie okładki zbioru opowiadań Awers

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy antologii opowiadań „Awers”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki książki Jamesa Pontiego Miejscy szpiedzy. Miasto świateł

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jamesa Ponti`ego „Miejscy Szpiedzy. Miasto świateł”. To propozycja dla młodszej młodzieży, która ukaże się nakładem wydawnictwa Dwukropek.


Miniokładka Córki Michelle Frances.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści Michelle Frances pod tytułem „Córka”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Dzikiego ognia Ann Cleeves.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści Ann Cleeves pod tytułem „Dziki ogień”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie okladki książki Anieli Wilk Ryzykant

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści Anieli Wilk pod tytułem „Ryzykant”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Mini zdjęcie okładki książki Izabeli Janiszewskiej Histeria

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Izabeli Janiszewskiej „Histeria”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Miniokładka Dublerki Sophie Hannah, Clare Mackintosh , B.A. Paris, Holly Brown.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Sophie Hannah, Clare Mackintosh, B.A. Paris, Holly Brown. pod tytułem „Dublerka”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.