Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Murder park Jonasa Winnera.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Initium zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jonasa Winnera pod tytułem „Murder Park. Park morderców”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie zakładek Kryminał pod psem.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'ach swoim i Marty Matyszczak, w którym do wygrania jest dziesięć zestawów promocyjnych złożonych z zakładki do książki i naklejki promujących serię „Kryminał pod psem”.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Księgą wysp ostatnich Anny Klejzerowicz.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Anny Klejzerowicz pod tytułem „Księga wysp ostatnich”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Pasztetowymi wakacjami Arkadiusza Niemirskiego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Skrzat, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści Arkadiusza Niemirskiego pod tytułem „Pasztetowe wakacje”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Nie całkiem białym Bożym Narodzeniem Magdaleny Knedler

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Novae Res, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Magdaleny Knedler pod tytułem „Nie całkiem białe Boże Narodzenie”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Jack Reacher. Zasady Lee Childa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy książki Lee Childa pod tytułem „Jack Reacher. Zasady”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Żebrem Adama Antonia Manziniego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Muza, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Antonia Manziniego pod tytułem „Żebro Adama”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Księgi wys ostatnich Annt Klejzerowicz.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Anny Klejzerowicz pod tytułem „Księga wysp ostatnich”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Krwią Bartosza Szczygielskiego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem W.A.B., w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Bartosza Szczygielskiego pod tytułem „Krew”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Adresu nieznanego Lee Childa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy antologii opowiadań Lee Childa pod tytułem „Adres nieznany”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.