Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini baner książki Przejdź przez wodę, krocz przez ogień z Teklą Berg

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Christiana Unge pod tytułem „Przejdź przez wodę, krocz przez ogień”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Wielka Litera.


Miniokładka Śladu Przemysława Żarskiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Przemysława Żarskiego pod tytułem „Ślad”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie Reputacji Marcina Kiszeli

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Marcina Kiszeli pod tytułem „Reputacja”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa W.A.B. pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie okładki książki Mgliste powietrze Ann Cleeves

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Ann Cleeves pod tytułem „Mgliste powietrze”. Książka ukaza się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Mini zdjęcie okładki książki Wioska kłamców Hanny Greń.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści autorstwa Hanny Greń pod tytułem „Wioska kłamców”. Książka ukaże się 29.01.2020 nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału.


Miniokładka O krok za daleko Harlana Cobena.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Harlana Cobena pod tytułem „O krok za daleko”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod naszym patronatem.


Miniokładka Zadry Roberta Małeckiego.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Roberta Małeckiego pod tytułem „Zadra”. Książka właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.


Mini zdjęcie okładki książki "Osiem" Radki Třeštíkovej

Kawiarenka Kryminalna zaprasza do konkursu na Facebooku, w którym do wygrania są dwa egzemplarze powieści autorstwa Radki Třeštíkovej pod tytułem „Osiem”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Stara Szkoła pod naszym patronatem.


Mini baner konkursu Zgarnij Śmierć z ogłoszenia!

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Grzegorza Kalinowskiego pod tytułem „Śmierć z ogłoszenia”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa MUZA SA.


Mini baner konkursu Zgarnij Cichą noc!

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest pięć powieści autorstwa Małgorzaty Rogali pod tytułem „Cicha noc”. Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod naszym patronatem.