Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Zamrożonych płomieni Jensa Henrika Jensena.

Nakładem Wydawnictwa Editio właśnie ukazała się powieść Jensa Henrika Jensena pod tytułem „Zamrożone płomienie”. To trzeci tom cyklu „Oxen”. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Oko w oko ze złem Kerry Daynes.

Już 31 lipca premiera książki „Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej” autorstwa Kerry Daynes. Tytuł zostanie opublikowany nakładem Wydawnictwa Otwartego. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Widowiska Przemysława Borkowskiego.

Już 31 lipca premiera najnowszej powieści Przemysława Borkowskiego pod tytułem „Widowisko”. Książka ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka powieści Śmierć nadeszła wczoraj Aleksandry Marininy.

Już dziś premiera nowej powieści Aleksandry Marininy pod tytułem „Śmierć nadeszła wczoraj”. Major Anastazja Kamieńska wraca do akcji. Powieść została wydana nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Miniokładki Trzech sekund i Trzech minut Anders Roslund, Börge Hellström

Już dziś premiera dwóch powieści duetu: Anders Roslund i Börge Hellström. „Trzy sekundy” oraz „Trzy minuty” ukazały się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Gry luster Andrei Camilleriego.

W księgarniach znajdziecie już „Grę luster” Andrei Camilleriego, nowy tom przygód komisarza Montalbano. Powieść została opublikowana nakładem Oficyny Literackiej Noir sur Blanc. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Szwindlu Jakuba Ćwieka.

W księgarniach znajdziecie już „Szwindel” Jakuba Ćwieka. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Marginesy. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Trupa w sanatorium Marty matyszczak.

Już dziś, 3 lipca, premiera szóstego tomu cyklu „Kryminał pod psem”, czyli „Trupa w sanatorium” autorstwa Marty Matyszczak. Ten kryminał z przymrużeniem oka ukazał się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Teraz zaśniesz C. L. Taylor.

Już od dziś w księgarniach znajdziecie powieść autorstwa C. L. Taylor pod tytułem „Teraz zaśniesz”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Krwi z mojej krwi Maurizio de Giovanniego.

Już od dziś na księgarskich półkch znajdziecie drugi tom kryminalnego cyklu autorstwa Maurizia De Giovanniego. „Krew z mojej krwi. Wiosna komisarza Ricciardiego” ukazała się nakładem Oficyny Literackiej Noir sur Blanc. Zapraszamy do lektury!