Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini zdjęcie okładki książki Pauliny Kuzawińskiej Dama z woalką

Już 2. listopada premiera nowej powieści Pauliny Kuzawińskiej. Po "Damie z wahadełkiem" i "Damie ze szmaragdami" autorka powraca z "Damą z woalką". Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Aleksandry Marininy Śmiech bogów

Już 28. października premiera "Śmiechu bogów" Aleksandry Marininy. Kolejna odsłona przygód moskiewskiej śledczej Anastazji Kamieńskiej ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Ryszarda ĆwirlejaSzybki szmal

Już 21. października premiera „Szybkiego szmalu”, czyli kolejnej odsłony przygód podkomisarz Anety Nowak. Powieść o młodej i ambitnej funkcjonariuszce policji, która doskonale radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn, ukaże się nakładem Wydawnictwa MUZA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Muzeum luster Louisa Montero Manglano

27. października swoją premierę będzie miała powieść "Muzeum luster" Louisa Montero Manglano. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zapraszamy do lektury.


Mini zdjęcie okładki książki Nic bez ryzyka Jeffreya Archera

13. października ukaże się powieść Jeffreya Archera „Nic bez ryzyka”. To pierwszy tom nowego cyklu z detektywem Williamem Warwickiem. Książka zostanie opublikowana nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Szpiedzy. Miasto świateł Jamesa Pontiego.

14. października ukaże się powieść dla młodzieży „Szpiedzy. Miasto świateł” autorstwa Jamesa Pontiego. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Dwukropek pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Miniokładka Piątego przykazania Hanny Greń.

Już 14. października ukaże się najnowsza powieść Hanny Greń pod tytułem „Piąte przykazanie”. Książka wyjdzie nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Córki Michelle Frances.

Już dziś premiera powieści „Córka” autorstwa Michelle Frances. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini zdjęcie okladki książki Anieli Wilk Ryzykant

30. września na półki księgarń tafi powieść "Ryzykant" Anieli WIlk. Książka ukaże się sumptem wydawnictwa Burda Książki. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Dzikiego ognia Ann Cleeves.

Już 30 września premiera „Dzikiego ognia”, ostatniego tomu szetlandzkiej serii kryminałów Ann Cleeves. Książka ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!