Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Pasażerki Lisy Lutz.

21 lutego nakładem Wydawnictwa Muza SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Lisy Lutz pod tytułem „Pasażerka”. Już teraz zachęcamy do lektury.


Mini okładka Tej dziewczyny Michelle Frances

Już od dziś na księgarskich półkach znajdziecie powieść autorstwa Michelle Frances pod tytułem „Ta dziewczyna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Na skraju załamania B.A. Paris.

Już dziś premiera najnowszej powieści autorstwa B.A. Paris pod tytułem „Na skraju załamania”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Szóstego po latach Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

Już dzisiaj premiera powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pod tytułem „Szósty po latach”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Trupa na plaży i innych sekretów rodzinnych Anety Jadowskiej

Już 31 stycznia ukaże się kryminał na wesoło Anety Jadowskiej pod tytułem „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa SQN. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Ostrego dyżuru Michaela Palmera.

30 stycznia nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się „Ostry dyżur” Michaela Palmera. Książka zostanie wydana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka Czerwonego parasola Wiktora Mroka.

Już 19 stycznia do księgarni trafi oparta na faktach powieść sensacyjna „Czerwony Parasol”. Wiktor Mrok odsłania szczegóły tajnych metod działania służb specjalnych, zachowując lekkość przekazu i barwny język. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Initium pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka W domu Harlana Cobena.

Już 17 stycznia w księgarniach znajdziecie powieść Harlana Cobena pod tytułem „W domu”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Matni Małgorzaty Łatki.

Nowa powieść Małgorzaty Łatki będzie miała swoją premierę 31 stycznia. „Matnia” ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka Czaszki wilkołaka Jerzego Buczyńskiego.

W księgarniach znajdziecie już powieść Jerzego Buczyńskiego pod tytułem „Czaszka wilkołaka”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Silesia Progress pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!