Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini zdjęcie okładki książki Christiana Unge Przejdź przez wodę, krocz przez ogień

12. lutego nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazał się thriller psychologiczny szwedzkiego autora Christiana Unge. „Przejdź przez wodę, krocz przez ogień" to pierwszy tom serii z Teklą Berg w roli głównej. Zachęcamy do lektury.


Mini zdjęcie okładki książki Dama ze szmaragdami Pauliny Kuzawińskiej.

Już 26. lutego nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Pauliny Kuzawińskiej pod tytułem „Dama ze szmaragdami”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Trzynaście Steve'a Cavanagh.

Od dziś na księgarskich półkach znajdziecie „Trzynaście” autorstwa Steve'a Cavanagh. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Zgodnie z planem Lee Childa.

Już dziś premiera „Zgodnie z planem” Lee Childa. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Reputacja Marcina Kiszeli

Już 12 lutego nakładem wydawnictwa W.A.B. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Marcina Kiszeli pod tytułem „Reputacja”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Śladu Przemysława Żarskiego.

Już 12 lutego nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Przemysława Żarskiego pod tytułem „Ślad”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wioski kłamców Hanny Greń.

Najnowsza powieść Hanny Greń pod tytułem „Wioska kłamców” ukaże się 29 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Miniokładka Wypocznij i zgiń Marty Matyszczak

Już 12 lutego premiera komedii kryminalnej Marty Matyszczak pod tytułem „Wypocznij i zgiń”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. To siódmy tom cyklu „Kryminał pod psem”. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Mglistego powietrza Ann Cleeves.

Już 29 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału, a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej premiera „Mglistego powietrza” Ann Cleeves. To szósty tom szetlandzkiego cyklu z inspektorem Jimmym Perezem w roli głównej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zadry Roberta Małeckiego.

Już 15 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się najnowsza powieść Roberta Małeckiego pod tytułem „Zadra”. To trzecia część cyklu z komisarzem Bernardem Grossem w roli głównej. Zachęcamy do lektury!