Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Drugiej żony Jess Ryder.

Już 18 maja premiera powieści „Druga żona” autorstwa Jess Ryder. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Słowne. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Cień kruka, Karin Nordin

30 maja ukaże się powieść autorstwa Karin Nordin pod tytułem „Cień kruka”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Akapit Press pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Prawdziwego wyznawcy Jacka Carra.

Już 18 maja premiera powieści „Prawdziwy wyznawca” Jacka Carra. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Jest to drugi tom cyklu z Jamesem Reecem w roli głównej zapoczątkowany przez „Listę śmierci”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka UTalentowanego pana Ripleya Patrici Highsmith

Już 11 maja premiera powieści, których autorką jest Patricia Highsmith. Nakładem Oficyny Literackiej Noir Sur Blanc ukażą się następujące wznowienia: „Utalentowany pan Ripley” i „Ripley pod ziemią”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Głębokiej wody Patrici Highsmith

Już 11 maja premiera „Głębokiej wody”, której autorką jest Patricia Highsmith. Książka ukaże się nakładem Oficyny Literackiej Noir Sur Blanc. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Żadnych trupów Alici Gimenez-Bartlett

Już 27 kwietnia premiera powieści pod tytułem „Żadnych trupów”, której autorką jest Alicia Gimenez-Bartlett. Książka ukaże się nakładem Oficyny Literackiej Noir Sur Blanc. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wilczego lata Hansa Rosenfeldta.

Już 13 kwietnia premiera „Wilczego lata” Hansa Rosenfeldta! Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wszyscy diabli Ian Rankin

Już 27 kwietnia premiera najnowszej powieści Iana Rankina pod tytułem „Wszyscy diabli”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros. Jednocześnie wydawnictwo zaczyna wznawiać wszystkie tytuły z serii o inspektorze Johnie Rebusie od samego początku cyklu. Także 27 kwietnia przeczytacie więc również dwa pierwsze tomy: „Supełki i krzyżyki” oraz „Mętną wodę”. Zachęcamy do lektury tej jednej z najlepszych serii kryminalnych, jakie powstały w tym gatunku.


Miniokładka Mętnej wody Iana Rankina.

Już 27 kwietnia premiera „Mętnej wody”, drugiego tomu cyklu przygód inspektora Johna Rebusa autorstwa Iana Rankina. Wydawnictwo Albatros po raz pierwszy wznawia w Polsce i publikuje wszystkie części tej jednej z najlepszych kryminalnych serii. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Supełków i krzyżyków Iana Rankina.

Już 27 kwietnia premiera „Supełków i krzyżyków”, pierwszej powieści z cyklu o inspektorze Johnie Rebusie autorstwa Iana Rankina. Wydawnictwo Albatros po raz pierwszy wznawia w Polsce i publikuje wszystkie części tej jednej z najlepszych kryminalnych serii. Zachęcamy do lektury!