Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Bardzo złego miejsca Tima Weavera

Już dziś premiera najnowszej powieści Tima Weavera pod tytułem „Bardzo złe miejsce”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Skazy Roberta Małeckiego.

Robert Małecki powraca z nową kryminalną serią. 5 września nakładem wydawnictwa Czwarta Strona ukaże się „Skaza”. Kawiarenka Kryminalna objęła książkę swoim patronatem. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka Białych ciał Jane Robins.

Niedawno nakładem wydawnictwa Czarna Owca została opublikowana powieść Jane Robins pod tytułem „Białe ciała”. Książka ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Listu z powstania Anny Klejzerowicz.

Już 24 lipca na księgarskich półkach znajdziecie „List z powstania” Anny Klejzerowicz. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Replika pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Jest to nowe wydanie powieści, która po raz pierwszy ukazała się w 2014 roku. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Z najlepszymi życzeniami smierci Ruth Rendell.

Już 10 lipca premierę będzie miała powieść Ruth Rendell pod tytułem „Z najlepszymi życzeniami śmierci”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Chłopca, który widział Simona Toyne'a.

Już dziś w księgarniach znajdziecie powieść pod tytułem „Chłopiec, który widział”, której autorem jest Simon Toyne. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Na polanie wisielców Roberta Dugoniego.

Już dziś premiera powieści Roberta Dugoniego pod tytułem „Na polanie wisielców”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Nigdy sie nie dowiesz S R Mastersa

Już od dziś w księgarniach powieść S. R. Mastersa pod tytułem „Nigdy się nie dowiesz”. Tytuł ukazał się nakładem Wydawnictwa Burda Książki pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Ucieczki Joanny Opiat-Bojarskiej.

Już dziś premiera nowej powieści Joanny Opiat-Bojarskiej pod tytułem „Ucieczka”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czarna Owca pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Małej baletnicy Wiktora Mroka.

Już w czwartek, 7 czerwca, premierę będzie miała druga powieść Wiktora Mroka pod tytułem „Mała baletnica”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Initium pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Polecamy