Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Wyspy zaginionych dziewcząt Alex Marwood

Już 17 maja premiera najnowszej powieści autorstwa Alex Marwood pod tytułem „Wyspa zaginionych dziewcząt”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Serca Zdrajcy Bena Creeda

Już 16 maja ukaże się powieść pod tytułem „Serce zdrajcy” autorstwa Bena Creeda. Książka zostanie opublikowana nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Gangway Grzegorza Dziedzica

Już 17 maja premiera nowej powieści Grzegorza Dziedzica pod tytułem „Gangway”! Książka autora „Żadnych bogów, żadnych panów” ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Tatusia Magdaleny Adaszewskiej.

Już 26 kwietnia premiera powieści Magdaleny Adaszewskiej pod tytułem „Tatuś”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Hardego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Urwiska Roberta Małeckiego.

Już 26 kwietnia premiera najnowszej powieści Roberta Małeckiego! „Urwisko” ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego. To kontynuacja serii zapoczątkowanej przez „Wiatrołomy”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka "Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało" Klaudii Muniak.

12 kwietnia nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona ukaże się najnowsza powieść Klaudii Muniak pod tytułem „Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ofiary spełnionej Anny Klejzerowicz.

Już 12 kwietnia nakładem wydawnictwa Purple Book ukaże się najnowsza powieść Anny Klejzerowicz pod tytułem „Ofiara spełniona. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ra Wszechmocnego. Pogromcy krokodyli A.B. Greenfield

Już 19 kwietnia premiera trzeciego tomu kryminalnej serii dla młodszego czytelnika pod tytułem „Ra Wszechmocny. Pogromca krokodyli” autorstwa A.B. Greenfield. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Dwukropek. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka "18 zbrodni w miniaturze' Bruce'a Goldfarba.

Już 17 kwietnia ukaże się niezwykle ciekawa książka Bruce'a Goldfarba pod tytułem „18 zbrodni w miniaturze. Nieznana historia Frances Glessner Lee i początków współczesnej kryminalistyki”. Tytuł pojawi się w księgarniach nakładem Wydawnictwa Bo.wiem (marki Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego) pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Cieszyn prowadzi śledztwo Marty Matyszczak

Już 12 kwietnia premiera nowego tomu z cyklu "Kryminał pod psem" Marty Matyszczak. "Cieszyn prowadzi śledztwo" ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!