Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka W ukryciu Lisy Gardner.

Już dziś premiera „W ukryciu” Lisy Gardner. Drugi tom przygód bostońskiej policjantki D.D. Warren został wznowiony przez Wydawnictwo Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zagraj mi na drogę Iva Procházková

Już 15 września premiera najnowszej powieści Ivy Procházkovej pod tytułem „Zagraj mi na drogę”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Afera pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. To trzeci tom cyklu czeskich kryminałów z Mariánem Holiną w roli głównej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czerwonego jeźdźca Juliji Jakowlewej.

Już 29 września premiera powieści „Czerwony jeździec”, której autorką jest Julija Jakowlewa! Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czarna Owca pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Polscy czytelnicy na księgarskich półkach znajdą też wcześniejszą powieść autorki pod tytułem „Towarzyszu mój”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Mroku Emmy Haughton.

Już 15 września premiera powieści „Mrok”, której autorką jest Emma Haughton! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Słowne. Mroczne pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wnyków Michała Śmielaka

Już 10 września premiera „Wnyków” Michała Śmielaka! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Initium pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka SKazanej Ewy Ornackiej.

Już 31 sierpnia premiera książki Ewy Ornackiej pod tytułem „Skazana”. Tytuł ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. (W 2018 roku został wydany jako „Skazane na potępienie”, a teraz na jego podstawie powstał scenariusz serialu dla Playera). Zachęcamy do lektury!


Punktyzapalne Mini

Już 1 września premiera drugiej powieści Anny Rozenberg z Davidem Redfernem w roli głównej! „Punkty zapalne” ukażą się nakładem Czwartej Strony Kryminału. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zimnego tropu Beaty i Eugeniusza Dęskich.

Już 1 września premiera powieści autorstwa pisarskiego duetu w składzie: Beata i Eugeniusz Dębscy! „Zimny trop” ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Białego pyły. Piekła na K2 Krzysztofa Koziołka.

Już 25 sierpnia premiera powieści Krzysztofa Koziołka pod tytułem „Biały pył. Piekło na K2”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Dobrych sąsiadów Sarah Langan.

Już 11 sierpnia premiera powieści „Dobrzy sąsiedzi”, której autorką jest Sarah Langan. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwo Feeria. Zachęcamy do lektury!