Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Wichrów Camino Johna Grishama.

„Wichry Camino” to nowa powieść Johna Grishama, która ukaże się już 19 maja nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czystego zła Lisy Gardner.

Już 19 maja premiera „Czystego zła” Lisy Gardner! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Jeszcze mnie widzisz Chrisa McGeorge'a.

19 maja ukaże się nowa powieść autorstwa Chrisa McGeorge'a pod tytułem „Jeszcze mnie widzisz”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Insignis. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Nie wiesz, kim jesteś Tima Weavera.

Już 5 maja premiera najnowszej powieści Tima Weavera! „Nie wiesz, kim jesteś” ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Kronik Zbrodni, Lucky Duck Games.

Już 29 kwietnia premierę będzie miała gra planszowa „Kroniki zbrodni: 1900” wydana przez Lucky Duck Games. Przenieś się do Paryża 1900 roku, zostań detektywem i rozwiąż zagadkę kryminalną! Polecamy tę grę dla całej rodziny!


Miniokładka Kliniki Klaudii Muniak.

Już 19 maja premiera „Kliniki” Klaudii Muniak! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ostrze. Mroki Kopenhagi, Anne Mette Hancock.

Już 12 maja premiera powieści pod tytułem „Ostrze. Mroki Kopenhagi” autorstwa Anne Mette Hancock. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Mova pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Podejrzanego na wieki wieków Jacka Getnera.

10 maja ukaże się nowa powieść Jacka Getnera pod tytułem „Podejrzany na wieki wieków”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Bezruchu Grzegorza Kapli.

Już 5 maja ukaże się nowa powieść Grzegorza Kapli pod tytułem „Bezruch”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Słowne. Mroczne pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich Dwudziesta trzecia

5. maja nakładem wydawnictwa Agora ukaże się powieść Beaty i Eugeniusza Dębskich "Dwudziesta trzecia". To pierwsza część cyklu kryminalnego o byłym gliniarzu Tomaszu Winklerze. Zapraszamy do lektury.