Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Stało się Magdy Kuydowicz.

Już 23 stycznia premierę będzie miała komedia kryminalna Magdaleny Kuydowicz pod tytułem „Stało się”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Serdecznie zachęcamy do lektury.


Mini okładka Księgi wys ostatnich Annt Klejzerowicz.

Już dziś premiera nowej powieści Anny Klejzerowicz pod tytułem „Księga wysp ostatnich”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Strachu Jozefa Kariki.

W księgarniach znajdziecie już słowacki thriller pod tytułem „Strach”, którego autorem jest Jozef Karika. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Stara Szkoła pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Pasztetowych wakacji Arkadiusza Niemirskiego.

Na księgarskich półkach znajdziecie już powieść Arkadiusza Niemirskiego pod tytułem „Pasztetowe wakacje”, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Skrzat pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Murder park Jonasa Winnera.

30 listopada nakładem wydawnictwa Initium ukaże się powieść Jonasa Winnera pod tytułem „Murder park”. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini baner czwartku z kryminałem z Olgą Rudnicką

Kawiarenka Kryminalna wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Legionowie zaprasza na kolejny Czwartek z Kryminałem. Tym razem naszym gościem będzie Olga Rudnicka, autorka komedii kryminalnych. Spotkanie odbędzie się już w ten czwartek, 9 listopada o godz. 19.00 w Poczytalni przy ul. T. Kościuszki 8A (I piętro). Czekają na Was także konkursy, w których do wygrania prezenty od Wydawnictwa RM – powieść „Ostatni policjant” Bena H. Wintersa. Wstęp wolny.


Mini okładka Adresu nieznanego Lee Childa.

Już jutra, 8 listopada, w księgarniach zbiór wszystkich opowiadań o Jacku Reacherze autorstwa Lee Childa pod tytułem „Adres nieznany”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Jack Reacher. Zasady Lee Childa.

Już od jutra, 8 listopada, w księgarniach znajdziecie książkę Lee Childa pod tytułem „Jack Reacher. Zasady”. Pozycja zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Żebra Adama Antonia Manziniego.

Już jutro, 8 listopada, ukaże się druga w Polsce powieść Antonia Manziniego pod tytułem „Żebro Adama”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Muza SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Krwi Bartosza Szczygielskiego.

Już 8 listopada swoją premierę będzie miała druga powieść Bartosza Szczygielskiego pod tytułem „Krew”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Koniecznie zapiszcie sobie ten kryminał na liście do przeczytania!