Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Ra Wszechmocnego. Pogromcy krokodyli A.B. Greenfield

Już 19 kwietnia premiera trzeciego tomu kryminalnej serii dla młodszego czytelnika pod tytułem „Ra Wszechmocny. Pogromca krokodyli” autorstwa A.B. Greenfield. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Dwukropek. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka "18 zbrodni w miniaturze' Bruce'a Goldfarba.

Już 17 kwietnia ukaże się niezwykle ciekawa książka Bruce'a Goldfarba pod tytułem „18 zbrodni w miniaturze. Nieznana historia Frances Glessner Lee i początków współczesnej kryminalistyki”. Tytuł pojawi się w księgarniach nakładem Wydawnictwa Bo.wiem (marki Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego) pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Cieszyn prowadzi śledztwo Marty Matyszczak

Już 12 kwietnia premiera nowego tomu z cyklu "Kryminał pod psem" Marty Matyszczak. "Cieszyn prowadzi śledztwo" ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ogona skorpiona Douglasa Prestona i Lincolna Childa.

Już 12 kwietnia premiera powieści pod tytułem „Ogon skorpiona” autorstwa duetu: Douglas Preston i Lincoln Child. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czynnika królika Anttiego Tuomainena

Już 12 kwietnia premiera nowej powieści fińskiego mistrza kryminału! „Czynnik królika” Anttiego Tuomainena ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Puste jest piekło Elly Griffiths.

W księgarniach już znajdziecie powieść „Puste jest piekło” autorstwa Elly Griffiths. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Tęczowej doliny Ryszarda Ćwirleja

Już 22 marca premiera „Tęczowej doliny”, nowej powieści autorstwa Ryszarda Ćwirleja. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Hardego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Układu Piotra Kościelnego.

Już 12 kwietnia premiera powieści „Układ” Piotra Kościelnego. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Pogrzebu Figara Olgi Warykowskiej

Już 27 marca premiera powieści „Pogrzeb Figara” autorstwa Ewy Warykowskiej. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Novae Res pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Pomornicy Ewy Przydrygi.

Już 22 marca premiera powieści pod tytułem „Pomornica”, której autorką jest Ewa Przydryga. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa MUZA SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!