Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Punktyzapalne Mini

Już 1 września premiera drugiej powieści Anny Rozenberg z Davidem Redfernem w roli głównej! „Punkty zapalne” ukażą się nakładem Czwartej Strony Kryminału. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zimnego tropu Beaty i Eugeniusza Dęskich.

Już 1 września premiera powieści autorstwa pisarskiego duetu w składzie: Beata i Eugeniusz Dębscy! „Zimny trop” ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Białego pyły. Piekła na K2 Krzysztofa Koziołka.

Już 25 sierpnia premiera powieści Krzysztofa Koziołka pod tytułem „Biały pył. Piekło na K2”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Dobrych sąsiadów Sarah Langan.

Już 11 sierpnia premiera powieści „Dobrzy sąsiedzi”, której autorką jest Sarah Langan. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwo Feeria. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Długi zew Anna Cleeves.

Już 11 sierpnia premiera powieści „Długi zew” autorstwa Ann Cleeves! Pierwszy tom nowej serii brytyjskiej mistrzyni kryminału ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Diamentu śmierci Matthew Harta.

Już 10 sierpnia premiera powieści „Diament śmierci”, której autorem jest Matthew Hart. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czerwonego wilka Jen Williams

Już 28 lipca premiera powieści „Czerwony wilk” autorstwa Jen Williams. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Feeria. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Dziewczyny są tu takie miłe L.E. Flynn

Już 29 lipca premiera powieści „Dziewczyny są tu takie miłe” autorstwa L.E. Flynn. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata Ann Rule

Już 28 lipca ukaże się książka autorstwa Ann Rule pod tytułem „Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata”. Ta klasyka true crime zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa SQN pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Samotnej Lisy Gardner.

„Samotna” to pierwsza powieść Lisy Gardner z D.D. Warren w roli głównej, która zostanie wznowiona przez Wydawnictwo Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej już 14 lipca! Zachęcamy do lektury!