Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Towarzyszu mój Julija Jakowlewa.

14 kwietnia ukaże się powieść „Towarzyszu mój”, której autorką jest Julija Jakowlewa. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Strażnika Lee Childa i Andrew Childa.

Jack Reacher powraca już 14 kwietnia! „Strażnik” Lee Childa i Andrew Childa zostanie opublikowany nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Terapeutki B.A. Paris.

„Terapeutka” to najnowsza powieść bestsellerowej pisarki B.A. Paris! Książka ukaże się 14 kwietnia nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Gambitu zabójcy Tony'ego Kenta.

14 kwietnia ukaże się powieść Tony'ego Kenta pod tytułem „Gambit zabójcy”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Winnego Joanny Opiat-Bojarskiej.

„Winny” to najnowsza powieść Joanny Opiat-Bojarskiej, która ukaże się już 14 kwietnia. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Burda Książki. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Martwego ptaka Macieja Kaźmierczaka.

„Martwy ptak” to powieść autorstwa Macieja Kaźmierczaka, która ukaże się już 14 kwietnia. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa MUZA SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Kukieł Macieja Siembiedy.

Już 14 kwietnia premiera najnowszej powieści autorstwa Macieja Siembiedy pod tytułem „Kukły”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Co się skrywa między nami Johna Marrsa.

Już 24 marca nakładem wydawnictwa Burda Książki ukaże się powieść Johna Marrsa pod tytułem „Co się skrywa między nami”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wiosennej ofiary Andersa de la Motte.

Już 24 marca ukaże się „Wiosenna ofiara”, której autorem jest Anders de la Motte. To ostatni tom tak zwanej serii sezonowej. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Tajemnicy brakującej głowy, Jeff  Cohen, E.J Copperman,

25 marca ukaże się powieść „Tajemnica brakującej głowy” autorstwa duetu: Jeff Cohen, E.J Copperman. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Zachęcamy do lektury!