Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Toksycznych Tomasza Duszyńskiego.

Już 9 października nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się powieść Tomasza Duszyńskiego pod tytułem „Toksyczni”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czarta Roberta Kilena.

2 października nakładem Oficyny 4eM ukaże się powieść Roberta Kilena pod tytułem „Czart”. Już teraz zapraszamy do lektury.


Miniokładka Przedpiekla Veery Eikon

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Very Eikon pod tytułem „Przedpiekle”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Filia Mroczna Strona. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Nocy, kiedy umarła Jenny Blackhurst

Już 18 września nakładem Wydawnictwa Albatros, pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść „Noc, kiedy umarła” Jenny Blackhurst. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Martwej wody Ann Cleeves.

Już 2 października ukaże się „Martwa woda” Ann Cleeves, czyli piąty tom szetlandzkiej serii z Jimmym Perezem w roli głównej. Powieść wyjdzie nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Dwoje dochowa tajemnicy Karen M. Mcmanus

Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka i pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukazała się właśnie powieść autorstwa Karen M. McManus pod tytułem „Dwoje dochowa tajemnicy”. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Zabójstwa na cztery ręce Karoliny Morawieckiej.

18 września będzie miała premierę trzecia powieść Karoliny Morawieckiej pod tytułem „Zabójstwo na cztery ręce, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Lira pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Łańcucha Adriana McKinty'ego.

Już 18 września nakładem wydawnictwa Agora ukaże się „Łańcuch” Adriana McKinty'ego. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Dziewczyny zwanej Jane Doe Victorii Helen Stone

Nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału i pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej właśnie ukazała się powieść pod tytułem „Dziewczyna zwana Jane Doe” autorstwa Victorii Helen Stone. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Wkręconych Steve'a Cavanah.

Nakładem Wydawnictwa Albatros i pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukazała się nowa powieść Steve'a Cavanah pod tytułem „Wkręceni”. Zapraszamy do lektury.