Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Lasu iciemnośći Marty Matyszczak

Już 1 lipca premiera „Lasu i ciemności”, ósmego tomu cyklu „Kryminał pod psem” autorstwa Marty Matyszczak. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Tylko matki Elizabeth Carpenter.

Już 3 czerwca nakładem Wydawnictwa Albatros ukaże się powieść Elizabeth Carpenter pod tytułem „Tylko matka”. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Zaśpiewaj mi kołysankę Ryszarda Ćwirleja

20. maja premiera powieści kryminalnej "Zaśpiewaj mi kołysankę" Ryszarda Ćwirleja. To kolejna część przygód podkomisarza Antoniego Fischera. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Złych duchów Kacpra Łukowicza.

Złe duchy” to debiutancka powieść Kacpra Łukowicza, która ukaże się już 31 maja nakładem wydawnictwa Liberum Verbum. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Grząskiej ziemii Ann Cleeves.

Już 20 maja w księgarniach pojawi się siódmy tom szetlandzkiej serii kryminałów autorstwa Ann Cleeves pod tytułem „Grząska ziemia”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Ktoś tu kłamie Jeeny Blackhurst.

Od dziś w księgarniach znajdziecie najnowszą powieść Jenny Blackhurst pod tytułem „Ktoś tu kłamie”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka "Dnia rozrachunku" Johna Grishama.

Już dziś premiera nowej powieści Johna Grishama pod tytułem „Dzień rozrachunku”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini zdjęcie okładki książki Czternaście dni Honoraty Elżbiety Wojnarowskiej

29. kwietnia do księgarń trafi komedia kryminalna "Czternaście dni Honoraty" Elżbiety Wojnarowskiej. Powieść ukaże się sumptem Wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini zdjęcie okładki książki Więzy krwi Hanny Greń

6. maja nakładem Czwartej Strony Kryminału ukażą się "Więzy krwi" Hanny Greń. To kolejna część serii z Dionizą Remańską pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini zdjęcie okładki książki Ryszarda Ćwirleja Jedyne wyjście

22. kwietnia nakładem wydawnictwa MUZA, pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej, ukaże się nowe wydanie powieści Ryszarda Ćwirleja "Jedyne wyjście". Zachęcamy do lektury.