Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka książki Osiem Radki Trestikovej

2. grudnia pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukazała się powieść "Osiem" czeskiej autorki Radki Třeštíkovej. Za polską edycją stoi wydawnictwo Stara Szkoła. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka książki "Malwina i Eliza na tropie" Małgorzaty J. Kursy

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Małgorzaty J. Kursy pod tytułem „Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Śmierci z ogłoszenia Grzegorza Kalinowskiego.

13 listopada nakładem wydawnictwa Muza SA, a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej, ukaże się nowa powieść Grzegorza Kalinowskiego pod tytułem „Śmierć z ogłoszenia”. To trzeci tom cyklu o Kornelu Strasburgerze. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Kształtu nocy Tess Gerritsen.

Już dziś premiera „Kształtu nocy” Tess Gerritsen. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Upiory spacerują nad Wartą Ryszarda Ćwirleja.

30 października ukaże się wznowienie znakomitej powieści Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Upiory spacerują nad Wartą”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Muza SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Cichej nocy Małgorzaty Rogali.

Nowa powieść Małgorzaty Rogali pod tytułem „Cicha noc” ukaże się już 30 października nakładem Czwartej Strony Kryminału, a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wiecznego odpoczynku Aleksandry Marininy.

Już dziś premiera kolejnej powieści autorstwa Aleksandry Marininy. „Wieczny odpoczynek” ukazał się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Toksycznych Tomasza Duszyńskiego.

Już 9 października nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się powieść Tomasza Duszyńskiego pod tytułem „Toksyczni”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czarta Roberta Kilena.

2 października nakładem Oficyny 4eM ukaże się powieść Roberta Kilena pod tytułem „Czart”. Już teraz zapraszamy do lektury.


Miniokładka Przedpiekla Veery Eikon

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Very Eikon pod tytułem „Przedpiekle”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Filia Mroczna Strona. Zachęcamy do lektury.