Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Twojej kolei na śmierć Petera Jamesa.

Już w najbliższą środę, 5 czerwca, ukaże się nowa powieść Petera Jamesa pod tytułem „Twoja kolej na śmierć”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Cennego motywu Małgorzaty Rogali.

„Cenny motyw”, nowa powieść Małgorzaty Rogali, ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej już 5 czerwca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ostrej jazdy Ryszarda Ćwirleja.

Już 5 czerwca ukaże się nowa powieść Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Ostra jazda”. Znanych z neomilicyjnej serii bohaterów – na czele z Teosiem Olkiewiczem – spotykamy w 2015 roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza SA. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Kroków mordercy Michaeli Klevisovej.

„Kroku mordercy” to kryminał czeskiej autorki Michaeli Klevisovej, który ukaże się już 3 czerwca nakładem wydawnictwa Stara Szkoła pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Siostry śmierci Daniela Petra.

Już 28 maja premiera długo wyczekiwanego kolejnego tomu z serii Czeskie Krymi Wydawnictwa Afera. „Siostra śmierć” Daniela Petra zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Gwiazd Oriona Aleksandra Sowy.

5 czerwca ukażą się „Gwiazdy Oriona”, najnowsza powieść Aleksandra Sowy. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Lira pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Siedmiu śmierci Evelyn Hardcastle

Już jutro (15 maja) premiera „Siedmiu śmierci Evelyn Hardcastle” Stuarta Turona w nowej, miękkiej oprawie. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wiedźmiego drzewa Tany French.

Już 15 maja będzie miała miejsce premiera „Wiedźmiego drzewa” Tany French. Książka została opublikowana nakładem wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Wady Roberta Małeckiego.

Już jutro premiera „Wady” Roberta Małeckiego. Komisarz Bernard Gross powraca w drugiej części chełmżyńskiej trylogii. Książka została opublikowana nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Nagrania Małgorzaty Falkowskiej.

Już w najbliższą środę, 15 maja, ukaże się powieść Małgorzaty Falkowskiej pod tytułem „Nagranie”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.