Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Śmierci drugiej Beaty i Eugeniusza Dębskich.

Już 26 października premiera „Śmierci drugiej”, czwartego tomu cyklu przygód Tomasza Winklera. Powieść Beaty i Eugeniusza Dębskich ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Sprawy zaginionej perły Olivera Schlicka.

Już 26 października premiera powieści nie tylko dla młodszego czytelnika pod tytułem „Sprawa zaginionej perły”. To pierwszy tom serii „Roryk. Nieśmiały detektyw”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dwukropek pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Serca jak smoła Roberta Galbraitha.

Już 26 października premiera szóstego tomu cyklu przygód Cormorana Strike'a i Robin Ellacott! „Serce jak smoła” Roberta Galbraitha ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Nieobliczalnej Magdy Stachuli.

Już 12 października premiera najnowszej powieści autorstwa Magdy Stachuli pod tytułem „Nieobliczalna”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Luna. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wiatrołomów Roberta Małeckiego.

Już 12 października premiera najnowszej powieści Roberta Małeckiego, rozpoczynających nowy kryminalny cykl „Wiatrołomów”! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Warstw podskórnych Marcina Silwanowa.

Już 12 października premiera „Warstw podskórnych” Marcina Silwanowa. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Pacjenta zero

Już 12 października ukaże się „Pacjent zero” - gra planszowa wydawnictwa Nasza Księgarnia! Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!


Miniokładka Samotne serca Lisa Gray

„Samotne serca” to powieść autorstwa Lisy Gray, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Porodziny Natalii Fiedorczuk

28 września nakładem Wydawnictwa Słowne ukaże się powieść Natalii Fiedorczuk pod tytułem „Porodzina”! Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Janczarów Kremla Zdzisława A. Raczyńskiego.

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść szpiegowską autorstwa Zdzisława A. Raczyńskiego pod tytułem „Janczarzy Kremla”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!