Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Śladu Przemysława Żarskiego.

Już 12 lutego nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Przemysława Żarskiego pod tytułem „Ślad”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wioski kłamców Hanny Greń.

Najnowsza powieść Hanny Greń pod tytułem „Wioska kłamców” ukaże się 29 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Miniokładka Wypocznij i zgiń Marty Matyszczak

Już 12 lutego premiera komedii kryminalnej Marty Matyszczak pod tytułem „Wypocznij i zgiń”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. To siódmy tom cyklu „Kryminał pod psem”. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Mglistego powietrza Ann Cleeves.

Już 29 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału, a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej premiera „Mglistego powietrza” Ann Cleeves. To szósty tom szetlandzkiego cyklu z inspektorem Jimmym Perezem w roli głównej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zadry Roberta Małeckiego.

Już 15 stycznia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się najnowsza powieść Roberta Małeckiego pod tytułem „Zadra”. To trzecia część cyklu z komisarzem Bernardem Grossem w roli głównej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka O krok za daleko Harlana Cobena.

Już 15 stycznia nakładem Wydawnictwa Albatros a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Harlana Cobena pod tytułem „O krok za daleko”. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka książki Osiem Radki Trestikovej

2. grudnia pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukazała się powieść "Osiem" czeskiej autorki Radki Třeštíkovej. Za polską edycją stoi wydawnictwo Stara Szkoła. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka książki "Malwina i Eliza na tropie" Małgorzaty J. Kursy

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Małgorzaty J. Kursy pod tytułem „Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Śmierci z ogłoszenia Grzegorza Kalinowskiego.

13 listopada nakładem wydawnictwa Muza SA, a pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej, ukaże się nowa powieść Grzegorza Kalinowskiego pod tytułem „Śmierć z ogłoszenia”. To trzeci tom cyklu o Kornelu Strasburgerze. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Kształtu nocy Tess Gerritsen.

Już dziś premiera „Kształtu nocy” Tess Gerritsen. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!