Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini zdjęcie okładki powieści Czas Wagi Aleksandra Sowy

Już 25 marca premiera najnowszej powieści Aleksandra Sowy pod tytułem „Czas Wagi”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Nikt się nie dowie Agnieszki Pietrzyk.

Już 25 marca premiera najnowszej powieści Agnieszki Pietrzyk pod tytułem „Nikt się nie dowie”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Trzech godzin Andersa Roslunda i Börgea Hellströma

25 marca nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Andersa Roslunda i Börge'a Hellströma pod tytułem „Trzy godziny”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Dylematu B.A. Paris.

Już 11 marca premiera „Dylematu” B.A. Paris. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Najgorętszej plaży w Finlandii Anttiego Tuomainena.

„Najgorętsza plaża w Finlandii” to nowa powieść Anttiego Tuomainena, którą znajdziecie w księgarniach już 11 marca dzięki Wydawnictwu Albatros. Kawiarenka Kryminalna objęła tę premierę swoim patronatem. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Harmonii zbrodni Aleksandry Marininy.

„Harmonia zbrodni” to nowa powieść Aleksandry Marininy, która znajdzie się na księgarskich półkach już 11 marca nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału. Kawiarenka Kryminalna objęła tę premierę swym patronatem. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zakłamanych Joanny Dulewicz.

Już 11 marca nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału ukaże się debiutancka powieść Joanny Dulewicz pod tytułem „Zakłamani”. Kawiarenka Kryminalna objęła tę premierę swoim patronatem. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka W labiryncie Donata Carrisi.

W księgarniach już znajdziecie powieść „W labiryncie” autorstwa Donata Carrisiego. Książka ponownie ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini zdjęcie okładki książki Christiana Unge Przejdź przez wodę, krocz przez ogień

12. lutego nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazał się thriller psychologiczny szwedzkiego autora Christiana Unge. „Przejdź przez wodę, krocz przez ogień" to pierwszy tom serii z Teklą Berg w roli głównej. Zachęcamy do lektury.


Mini zdjęcie okładki książki Dama ze szmaragdami Pauliny Kuzawińskiej.

Już 26. lutego nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się powieść Pauliny Kuzawińskiej pod tytułem „Dama ze szmaragdami”. Zachęcamy do lektury!