Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Wtyczki Duane'a Swierczynskiego.

18 kwietnia na księgarskich półkach znajdziecie „Wtyczkę”, powieść, której autorem jest Duane Swierczynski. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa RM pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka Poprosisz mnnie o smierć Petera Jamesa.

Najnowsza powieść Petera Jamesa pod tytułem „Poprosisz mnie o śmierć” będzie miała premierę 18 kwietnia pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Wymiarów mroku Tomasza Hildebrandta.

„Wymiary mroku” to najnowsza powieść Tomasza Hildebrandta, która ukaże się 18 kwietnia nakładem Wydawnictwa Akurat pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini okładka Przychodzę nie w porę Eweliny Dydy.

Premiera powieści Eweliny Dydy pod tytułem „Przychodzę nie w porę” już 18 kwietnia. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Koszmary zasną ostatnie Roberta Małeckiego.

Już w środę, 18 kwietnia, premierę będzie miała trzecia powieść Roberta Małeckiego pod tytułem „Koszmary zasną ostatnie”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zchęcamy do lektury zwieńczenia przygód toruńskiego dziennikarza Marka Benera.


Mini okładka Nocnej rundy Lee Childa.

Już od dziś w księgarniach znajdziecie 22. tom przygód Jacka Reachera. „Nocna runda” Lee Childa ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Złej pory roku Antonia Manziniego.

Już dziś premiera „Złej pory roku” Antonia Manziniego. Kolejny tom przygód Rocca Schiavone ukazał się nakładem Wydawnictwa Muza SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Umweltu Przemysława Żarskiego.

Dziś premiera „Umweltu” Przemysława Żarskiego. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Akurat pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini okładka Dziewczyny we mgle Donata Carrisiego.

Dziś premiera „Dziewczyny we mgle” Donata Carrisiego. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini okładka Ostatniego króla Teeksasu Ricka Riordana.

Już dziś premiera „Ostatniego króla Teksasu” Ricka Riordana. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Galeria Książki pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!