Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Lucia Bernard Minier

Już 21 lutego premiera najnowszej powieści Bernarda Miniera pod tytułem „Lucia”. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zmory przeszłości Ann Cleeves

Już 8 lutego premiera jednotomowej powieści autorstwa znakomitej Ann Cleeves pod tytułem „Zmory przeszłości”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Blagi Kingi Wójcik

„Blaga” to najnowsza powieść autorstwa Kingi Wójcik, która ukaże się już 7 lutego nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Mrocznych miejsc Grety Drawskiej

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Grety Drawskiej pod tytułem „Mroczne miejsca”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Niegodziwości ojców Asy Larsson

Już 25 stycznia premiera najnowszej powieści autorstwa Åsy Larsson pod tytułem „Niegodziwość ojców”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Klubu kłamców Annie Ward

Już 11 stycznia premiera „Klubu kłamców”, powieści autorstwa Annie Ward. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Strach ma twoje oczy Agnieszki Ewy Rybki

Już 11 stycznia premiera powieści autorstwa Agnieszki Ewy Rybki pod tytułem „Strach ma wielkie oczy”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Feeria. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Granicy możliwości Ryszarda Ćwirleja.

Już 11 stycznia premiera najnowszej powieści Ryszarda Ćwirleja pod tytułem „Granica możliwości”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa MUZA S.A. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Do cna Katarzyny Bondy

Już 11 stycznia premiera najnowszej powieści Katarzyny Bondy pod tytułem „Do cna”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa MUZA S.A. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka Wieży strachu Przemysława Borkowskiego.

W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść Przemysława Borkowskiego pod tytułem „Wieża strachu”. Książka ukazała się nakładem Czwartej Strony Kryminału. Zachęcamy do lektury!