Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Serca twego chłód Przemka Corso.

Już 9 marca ukaże się powieść autorstwa Przemka Corso pod tytułem „Serca twego chłód”. Książka zostanie opublikowana nakładem Domu Wydawniczego REBIS pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Masek pośmiertnych Anny Rozenberg.

Już 10 marca ukaże się debiutancka powieść Anny Rozenberg pod tytułem „Maski pośmiertne”. Książka ukaże się nakładem Czwartej Strony Kryminału pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka W zamknięciu Kate Simants.

Już 10 marca ukaże się powieść autorstwa Kate Simants pod tytułem „W zamknięciu”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa MUZA SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Południcy Jiří Březina,

Już 26 lutego ukaże się nowy tom z serii Czeskie Krymi Wydawnictwa Afera. To „Południca”, której autorem jest Jiří Březina. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Bezkresnego nieba Kate Atkinson

Już 10 lutego ukaże się „Bezkresne niebo” Kate Atkinson. To piąty tom przygód prywatnego detektywa Jacksona Brodiego. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Podejrzanego jak diabli Jacka Getnera.

Już 17 lutego ukaże się najnowsza powieść Jacka Getnera pod tytułem „Podejrzany jak diabli”. Książka zostanie opublikowana przez Wydawnictwo LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokłdaka Ukryte Lisy Gray.

10 lutego ukaże się powieść Lisy Gray pod tytułem „Ukryte”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Burda Książki. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Kiedy spałaś Liz Lawler.

Kiedy spałaś” to powieść autorstwa Liz Lawler, która ukaże się 24 lutego nakładem Wydawnictwa Kobiecego pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Miniokładka Gry zaklinacza Donata Carrisi.

„Gra zaklinacza” to powieść autorstwa Donata Carrisi, która ukaże się 24 lutego nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Rozgrywki Allie Reynolds.

„Rozgrywka” to powieść autorstwa Allie Reynolds, która ukaże się 24 lutego nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!