Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Cienia na piasku Krzysztofa Beśki.

Już dziś premiera kolejnego tomu cyklu „Literatura z Pociskiem”. Tym razem na księgarskich półkach znajdziecie „Cień na piasku” Krzysztofa Beśki. Książka ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Labiryntu duchów Carlosa Ruiza Zafona.

Już dziś premiera długo oczekiwanej powieści Carlosa Ruiza Zafóna pod tytułem „Labirynt duchów”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Muza SA. Do lektury chyba nikogo nie trzeba zachęcać!


Mini okładka Pięciu czaszek Tomasza Konatkowskiego.

To już dziś premiera „Pięciu czaszek”, najnowszej powieści Tomasza Konatkowskiego. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Klubu wisielców Tony'ego Parsonsa.

Dziś ma premierę najnowsza powieść Tony'ego Parsonsa pod tytułem „Klub wisielców”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini okładka Ostatniego intruza Tany French.

Już od dziś w księgarniach znajdziecie najnowszą powieść Tany French pod tytułem „Ostatni intruz”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury.


Mini okładka Ostatniego policjanta Bena H. Wintersa.

Już dziś premiera „Ostatniego policjanta” Bena H. Wintersa! Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa RM pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Kamienicy przy Antycznej Adama Regiewicza.

Już 12 października nakładem wydawnictwa Silesia Progress ukaże się powieść Adama Regiewicza pod tytułem „Kamienica przy antycznej”. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!


Mini okładka Lustereczko powiedz przecie Alka Rogozińskiego.

Już dziś premiera nowej powieści Alka Rogozińskiego pod tytułem „Lustereczko powiedz przecie”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia Mroczna Strona. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka W godzinie śmierci Petera Jamesa.

Dziś premiera powieści Petera Jamesa pod tytułem „W godzinie śmierci”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki8 Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Czarnookiej blondynki Benjamina Blacka.

Od dzisiaj w księgarniach znajdziecie powieść Benjamina Blacka pod tytułem „Czarnooka blondynka”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!