Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka Oczu królowej Olivera Clementsa.

Już 29 czerwca premiera powieści „Oczy królowej” Olivera Clementsa! Powieść ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Wołyńskiej gry Justyny Białowąs.

Już 30 czerwca pojawi się powieść Justyny Białowąs pod tytułem „Wołyńska gra”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Znak Horyzont. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Słuchaj, jak szepczę Monsa Kallentofta.

Już 15 czerwca premiera najnowszej powieści Monsa Kallentofta pod tytułem „Słuchaj, jak szepczę”. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Sprawy Ronika Moniki Kassner

Już 10 czerwca premiera najnowszej powieści Moniki Kassner pod tytułem „Sprawa Rolnika”. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Silesia Progress pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Domu głosów Donata Carrisi.

„Dom głosów” to najnowsza powieść, której autorem jest Donato Carrisi. Jej premiera już 16 czerwca nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Za każdą cenę Roberta Dugoniego.

„Za każdą cenę” to nowa powieść autorstwa Roberta Dugoniego, która ukaże się już 2 czerwca nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Krawca Magdaleny Szydeł.

Już 16 czerwca premiera „Krawca” Magdaleny Szydeł. Kryminał ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Pacjenta Jaspera DeWitta.

„Pacjent” to powieść Jaspera DeWitta, która będzie miała premierę już 16 czerwca. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Mamy morderstwo w Mikołajkach Marty Matyszczak.

16 czerwca premiera powieści Marty Matyszczak pod tytułem „Mamy morderstwo w Mikołajkach”. To pierwszy tom nowego cyklu „Kryminał z pazurem”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Niezliczonych sekretów dziesiątej góry. Kristy van Dolzer.

Już 16 czerwca ukaże się powieść nie tylko dla młodszego czytelnika pod tytułem „Niezliczone sekrety Dziesiątej Góry” Kristy van Dolzer. Książka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa Dwukropek pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!