Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Miniokładka gry Niepożądani goście

W sklepach już znajdziecie detektywistyczną grę planszową „Niepożądani goście”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia. To znakomity pomysł na świąteczny prezent dla całej rodziny!


Miniokładka "Wspulników" Sławka Michorzeskiego

Już 6 grudnia nakładem Oficyny 4eM ukaże się drugie, poprawione wydanie komedii kryminalnej Sławka Michorzewskiego pod tytułem „WSPuLNICY”. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Nienasycenia Karoliny Kaczyńskiej-Piwko.

Już 6 grudnia nakładem wydawnictwa Imagine Books ukaże się powieść pod tytułem „Nienasycenie” autorstwa Karoliny Kaczyńskiej-Piwko. Zachęcamy do lektury.


Miniokładka gry Crime zoom Ostatnia karta

Do sklepu właśnie trafiły dwie detektywistyczne gry planszowe spod znaku Lucky Duck Games Polska: „Crime zoom. Ostatnia karta” i „Crime zoom. Ptaki złej wróżby”. Zachęcamy do wspólnej zabawy!


Miniokładka Dwóch lewych rąk Olgi Rudnickiej.

Już 23 listopada premiera najnowszej powieści Olgi Rudnickiej pod tytułem „Dwie lewe ręce”! Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyńki i S-ka. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Czterdziestu dusz Piotra Borlika.

Już 18 listopada premiera powieści Piotra Borlika pod tytułem „Czterdzieści dusz”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Zarazy Przemysława Piotrowskiego.

Już 10 listopada premiera powieści Przemysława Piotrowskiego pod tytułem „Zaraza”! Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Polowania Bernarda Miniera.

Już 9 listopada premiera „Polowania” Bernarda Miniera! Najnowsza książka francuskiego mistrza kryminału ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Ukryte na widoku Jeffreya Archera.

Już dziś premiera najnowszej powieści Jeffrey'a Archera pod tytułem „Ukryte na widoku”. Książka ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!


Miniokładka Arki Johna Lyncha.

Już 27 października premiera „Arki” Johna Lyncha. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!