© Kawiarenka Kryminalna
  • Recenzje
  • Konkursy
  • Zapowiedzi
  • Wywiady
  • Podróże
  • Relacje
  • Postacie
  • Różności

Logo Kawiarenki Kryminalnej, design: Damian Matyszczak.

  • W.P. Rdzanek, Artefakt
  • Marta Matyszczak, Jeśli dziś sobota, to mamy morderstwo.

Kryminaliści w Bibliotece w Bytomiu

Dodał(a): Marta Matyszczak
Kategoria: Zapowiedzi
Opublikowano: 27 październik 2014
Odsłon: 7384

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na spotkanie z cyklu „Kryminaliści w Bibliotece”. Już w czwartek, 6 listopada, odwiedzimy bibliotekę w Bytomiu, by opowiedzieć Czytelnikom o fenomenie kryminału skandynawskiego. Serdecznie zapraszamy!

Camilla Läckberg, Stieg Larsson i Jo Nesbø to autorzy skandynawskich kryminałów, o których będziecie mogli usłyszeć na spotkaniu z cyklu „Kryminaliści w Bibliotece” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu.

czas: 6 listopada 2014, godz. 17.00

miejsce: sala wykładowa, MBP Bytom, III piętro, ul. Sobieskiego 3.

Wstęp wolny, na naszych gości czekają liczne nagrody i niespodzianki!

Serdecznie zapraszamy!

bytom

Marta Matyszczak
Poprzednia strona: 4:50 z Hajduk Poprzednia Następna strona: Wieczór autorski Adama Cioczka Następna
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Strona główna
  3. Zapowiedzi
  4. Mariusz Zielke, Dobre miasto

Popularne

  • Strona główna
  • Królowa jest tylko jedna – Agata Christie
  • Herkules Poirot
  • Lisbeth Salander
  • Pisarz, który igrał z ogniem – Stieg Larsson

Podobne

  • Wszystkiego trzeba w życiu spróbować
  • Seks, kasa i władza
  • Zgniłe tajemnice
  • Modny kryminał
  • Konkurs wraz z Ingrid Hedström

Polecamy

  • Marta Matyszczak - Przepraszam, tu był trup
  • Marta Matyszczak, Kryminały pod psem
  • Marta Matyszczak, Kryminały z pazurem
Copyright © 2013-2026
Kawiarenka Kryminalna
Wszystkie prawa zastrzeżone
O nas Polityka prywatności Mapa strony Kontakt