Okładka Miejscy Szpiedzy Zakazane miasto, James Ponti

Już 13 września premiera powieści „Miejscy szpiedzy. Zakazane miasto”, której autorem jest James Ponti. Trzeci tom tej kryminalnej serii dla młodszego czytelnika ukaże się nakładem Wydawnictwa Dwukropek pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!

Po zlikwidowaniu kreta w swojej organizacji, Miejscy Szpiedzy są gotowi do kolejnej misji. Złowroga Umbra chce za wszelką cenę zwerbować północnokoreańskiego fizyka jądrowego, dlatego mlodzi agenci postanawiają mieć oko na jego syna, i wysyłają Parisa na turnieje szachowe do Moskwy i Pekinu, w których będzie uczestniczył szachowy geniusz.

Jednocześnie Sydney zostaje młodszą reporterką portalu dla nastolatków. Towarzysząc córce brytyjskiego miliardera podczas trasy koncertowej najważniejszego zespołu w wytwórni jej ojca, musi odkryć, co łączy muzyków i miliardera z tajemniczym zniknięciem głowic nuklearnych z rosyjskiej bazy wojskowej.

Od brawurowego włamania do jednego z najbardziej ekskluzywnych domów w Londynie, przez niebezpieczną tajną misję, aż po desperacką akcję ratunkową na ulicach Pekinu — Miejskich Szpiegów czekają prawdziwe wyzwania. (mat. wyd.)

Poprzednie tomy to:

"Miejscy szpiedzy. Miasto świateł"

"Miejscy szpiedzy. Złote wrota"