Okładka Szpiedzy. Miasto świateł Jamesa Pontiego.

14. października ukaże się powieść dla młodzieży „Szpiedzy. Miasto świateł” autorstwa Jamesa Pontiego. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Dwukropek pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.

Nadciąga nowa szpiegowska seria dla młodszej młodzieży, która już znalazła się na liście bestsellerów The New York Times!

Sara Martinez jest hakerką. Niedawno włamała się do nowojorskiego systemu wymiaru sprawiedliwości, aby ujawnić, że jej rodzice zastępczy to oszuści i przestępcy. Jednak zamiast zyskać miano bohaterki, Sara trafia do aresztu dla nieletnich. Na jej drodze staje „Matka”, brytyjski szpieg, który nie tylko uwalnia Sarę z więzienia, ale także proponuje jej dołączenie do tajnego zespołu w agencji MI6. „Miejscy szpiedzy” to piątka bystrych dzieciaków z różnych stron świata zebranych w tajnej bazie w Szkocji. Kiedy nie uczęszczają do miejscowej szkoły, doskonalą się w szpiegowskim rzemiośle. Dzięki temu dostaną się tam, gdzie dorośli nie dadzą rady. Sara wyjeżdża do Paryża na globalny szczyt młodzieżowy, wspina się po murach, przemierza katakumby i próbuje powstrzymać złoczyńcę. Nikt nie mówił, że ratowanie świata będzie łatwe…

"Miejscy szpiedzy. Miasto świateł", [James Ponti, przekład: Kaja Makowska] - oficjalna premiera 14 października! (mat. wyd.)