© Kawiarenka Kryminalna
  • Recenzje
  • Konkursy
  • Zapowiedzi
  • Wywiady
  • Podróże
  • Relacje
  • Postacie
  • Różności

Logo Kawiarenki Kryminalnej, design: Damian Matyszczak.

  • Marta Matyszczak, Przepraszam, ja jużx nie żyję
  • Marta Matyszczak, Świadek śmierci nad Śniardwami
  • Ałbena Grabowska, Kości proroka
  • Nicola Lagioia, Ciao amore, ciao. Morderstwo w Rzymie

Helene Flood, Sąsiadka

Dodał(a): Marta Matyszczak
Kategoria: Zapowiedzi
Opublikowano: 23 maj 2022
Odsłon: 628
Okładka Sąsiadki Helene Flood.

Już 13 lipca premiera powieści „Sąsiadka” autorstwa Helene Flood. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora pod naszym patronatem. Zachęcamy do lektury!

Kogo łatwiej będzie okłamać, męża czy policję? Ile kłamstw ujdzie jej na sucho?

Sąsiad Rikke zostaje znaleziony martwy a ją przesłuchuje policja. Czy siedząc obok własnego męża powinna przyznać, że zdradzała go z sąsiadem? A jeśli nie, to jak ma wyjaśnić policji skomplikowaną relację z ofiarą? Jak długo uda się ukrywać romans przed sąsiadami, mężem i córką, gdy śledztwo się rozpędzi? I czy nikt się nie domyśli, że śmierć kochanka przyniosła jej ulgę?

Rikke wie, że policja w końcu dotrze do rozmów telefonicznych, e-maili i wiadomości, które wymieniała z sąsiadem. Proponuje więc policjantom układ: chce sama powiedzieć mężowi o romansie, zanim zrobią to inni. Dlatego w zamian za kilka dni zwłoki w śledztwie zdradzi funkcjonariuszom wszystkie szczegóły romansu.

Lecz zanim Rikke zdobędzie się na odwagę, by wyznać mężowi prawdę, dociera do niej mrożąca krew w żyłach wiadomość. Sąsiad został zabity przez kogoś, kto mieszka w ich małym budynku.

Thriller o sekretach, kłamstwach, zdradach i morderstwie autorki bestsellerowej „Psychoterapeutki”. (mat. wyd.)

Marta Matyszczak
Poprzednia strona: Raymond Chandler – Głęboki sen, Żegnaj laleczko, Wysokie okno Poprzednia Następna strona: Piotr Głuchowski, Alert Następna
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Strona główna
  3. Zapowiedzi
  4. Nora Roberts/J.D. Robb, Porzuceni na śmierć

Popularne

  • Strona główna
  • Królowa jest tylko jedna – Agata Christie
  • Herkules Poirot
  • Lisbeth Salander
  • Pisarz, który igrał z ogniem – Stieg Larsson

Podobne

  • W kleszczach teorii spiskowych – Mike Omer, Fałszywe intencje
  • Seryjny morderca z Zielonej Wyspy – Catherine Ryan Howard, Mężczyzna bez twarzy
  • Morderstwo na Manhattanie – Nora Roberts jako J.D. Robb, Śmierć wiarołomnym
  • Zgarnij powieść Nory Roberts Śmierć wiarołomym
  • Nora Roberts, Śmierć wiarołomnym

Polecamy

  • Marta Matyszczak - Przepraszam, tu był trup
  • Marta Matyszczak, Kryminały pod psem
  • Marta Matyszczak, Kryminały z pazurem
Copyright © 2013-2025
Kawiarenka Kryminalna
Wszystkie prawa zastrzeżone
O nas Polityka prywatności Mapa strony Kontakt