Zdjęcie okładki książki Karoliny Stępień Szczęście rodziny Marsdenów

26. sierpnia premiera powieści Karoliny Stępień "Szczęście rodziny Marsdenów". Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!

Elenor, Clementine i Ginger, trzy siostry z maleńkiej, sennej miejscowości Conetoe, chcą rozwikłać zagadkę śmierci swojego wujka. Krewny zaginął niemal dwadzieścia lat wcześniej, a teraz w pobliskim lesie na torfowiskach zostaje odnalezione jego ciało. Czy dopadł go pech rodziny Marsdenów? Może uciekał od problemów i porwał go wiatr?

Dziewczętom z pomocą rusza syn szeryfa, Dirk Brewer, skrycie marzący o tym, by doświadczyć czegoś niezwykłego i magicznego. Trop prowadzi do opuszczonego domu, który wypełniają dziwne malunki istoty o głowie w kształcie jeleniej czaszki i porożem porośniętym bluszczem... W Conetoe wszyscy uważają Marsdenów za pechowców.

k stepien szczescie rodziny marsdenow

Czy dorastającym siostrom, zmagającym się z rodzinnymi kłopotami, uda się przerwać ten krąg niepowodzeń?

Czy rodzina Marsdenów zazna wreszcie spokoju i odrobiny szczęścia?

Karolina Stępień – fanka filmów i komiksów z trykociarzami, klasyki powieści oraz dokumentów z gatunku true crime. Gdy była małą dziewczynką myślała, że każdy człowiek posiada ograniczoną ilość słów, a gdy je wyczerpie, umiera – zdaniem jej mamy powinna więc żyć wiecznie, bo tak niewiele mówi. Nadrabia za to pisaniem – zaczęła już w podstawówce. „Szczęście rodziny Marsdenów” to jej debiut powieściowy. (mat. wyd.)