Już dziś premiera Kamfory Małgorzaty Łatki! Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Małgorzata łatka, Kamfora

Nawet to, czego nie powiesz, może zostać użyte przeciwko tobie.

W centrum Krakowa dochodzi do wstrząsającego odkrycia. Brutalnie okaleczone ciało kobiety zostaje odnalezione w parku. Przyczyna śmierci – liczne ciosy zadane ostrym narzędziem. W ciągu kilku miesięcy już trzy ofiary zamordowano w podobny sposób. Prowadzący sprawę komisarz Jakub Zagórski jest pewien, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą.

kamfora

Co łączy te kobiety? Przypadek czy misternie ułożony plan?

Komisarz Zagórski zwraca się o pomoc do Leny Zamojskiej – specjalistki od mowy ciała. Jej wiedza i doświadczenie mają pomóc w ujęciu przestępcy. Śledztwo nabiera tempa. Czy uda im się powstrzymać mordercę zanim zginie kolejna kobieta? (mat. wyd.)

Małgorzata Łatka - (rocznik 1984) studiowała na uniwersytetach – Rolniczym i Jagiellońskim. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią Podpowiedź serca, która w organizowanym przez portal granice.pl konkursie, zdobyła nagrodę Jury w kategorii najlepsza powieść obyczajowa na lato. Od lat zafascynowana tematem mowy ciała, który stał się inspiracją do napisania kolejnej książki. Powieść kryminalna Kamfora jest pierwszą z serii o Lenie Zamojskiej – specjalistce w zakresie czytania mowy niewerbalnej.