Już dziś premiera powieści Oddech śmierci autorstwa Joanny Bargij. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Kawa pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Także dzisiaj (15 lipca) o godz. 17.00 będziecie się mogli spotkać z autorką we wrocławskiej księgarnio-kawiarni Speakeasy. Zapraszamy!

Oddech śmierci, Joanna Bagrij

oddech3

W mieście grasuje seryjny morderca. Działa w sposób wyrafinowany i bezwzględny. Nie pozostawia żadnych śladów oprócz symbolicznych znaków i tajemniczych informacji. Ambitni, ale nie zawsze działający zgodnie z prawem policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą intensywne śledztwo, jednak sprawca wciąż ich przechytrza, a potencjalni podejrzani wymykają się z braku dowodów.

oddech2

Czy uda się zapobiec kolejnym ofiarom i w porę schwytać zabójcę?

Oddech śmierci to niezwykle udany debiut Joanny Bagrij, ukazujący nam kilka światów – policyjny, biznesowy i artystyczny – oraz ich przedstawicieli, których przypadek połączył ze sobą, komplikując dochodzenie. Dzięki temu przez powieść przewija się plejada barwnych postaci, nakreślonych w bardzo realny sposób, z ich dziwactwami, marzeniami, tajemnicami i bolesnymi wspomnieniami. (mat. wyd.)

oddech1