Kawiarenka Kryminalna wraz z Domem Wydawniczym Rebis zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Beaty i Eugeniusza Dębskich pod tytułem Dwudziesta trzecia.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl w temacie maila wpisując: DĘBSCY.debscy

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się główny bohater powieści Dwudziesta trzecia Beaty i Eugeniusza Dębskich?

2. Tłumaczem jakiej literatury jest Eugeniusz Dębski?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 sierpnia 2014r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Informacje o najnowszych konkursach znajdziecie na naszej stronie na facebooku.