W księgarniach już znajdziecie najnowszą powieść kryminalną autorstwa Roberta Ostaszewskiego pod tytułem „Tylko wróć”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Harde. Zachęcamy do lektury.
Współczesna Polska. Legnica. Tajemnicze zniknięcie kilkuletniego chłopca i przejęty sprawą dziennikarz, który ma talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych, ale też do pakowania się w kłopoty. Child Alert nie przynosi rezultatów, policja jest bezradna, a kolejne tropy prowadzą w ślepe uliczki. Uparty żurnalista nie daje jednak za wygraną, choć coraz bardziej wątpi w happy end.
Robert Ostaszewski barwnie i dosadnie opisuje współczesne polskie realia, odsłaniając przed nami kulisy zarówno dziennikarskiego rzemiosła, jak i kryminalnego podziemia. Ta książka spowoduje, że będziemy zamykać drzwi do naszych mieszkań na wszystkie zamki. (mat. wyd.)
