Kawiarenka Kryminalna wraz z Domem Wydawniczym REBIS zaprasza do udziału w Wielkim Świątecznym Konkursie, w którym do wygrania są trzy zestawy kryminałów autorstwa Krzysztofa Beśki (Trzeci brzeg Styksu, Pozdrowienia z Londynu, Dolina Popiołów) oraz dwa zestawy powieści Anthony'ego Horowitza (Dom jedwabny, Moriarty).

plakat

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać odpowiedź na zadanie konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: REBIS.

STYKS-MLONDYN-Mdolina

Zadanie konkursowe polega na napisaniu krótkiej (do 1000 znaków ze spacjami) historyjki, w której należy użyć jak najwięcej słów bądź wyrażeń stanowiących jednocześnie tytuły powieści kryminalnych opublikowanych przez Dom Wydawniczy REBIS. Jury będzie brało pod uwagę zarówno ilość użytych tytułów, jak i inwencję twórczą Autorek i Autorów.

Nagrody to:

- 3 x zestaw powieści Krzysztofa Beśki pt. Trzeci brzeg Styksu, Pozdrowienia z Londynu i Dolina Popiołów,

- 2 x zestaw powieści Anthony'ego Horowitza pt. Dom jedwabny i Moriarty.

dommoriarty

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 26 grudnia 2015r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

rebis

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

5. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.