Okładka Łez pajaca Maurizia De Giovanniego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Oficyną Literacką Noir sur Blanc zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Maurizia De Giovanniego pod tytułem „Łzy pajaca”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: ŁZY.

Pytania konkursowe:

1. W jakim mieście i w którym roku rozgrywa się akcja „Łez pajaca” Maurizia De Giovanniego?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść pod tytułem „Łzy pajaca” autorstwa Maurizia De Giovanniego.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 października 2018r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.