Okładka Gry pozorów Donny leon.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Noir Sur Banczaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy zestawy książek Donny Leon, na które składają się następujące tytuły: „Gra pozorów”, „Dzika zachłanność” oraz „Złote jajo”.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: DONNA.

Pytania konkursowe:

1. Którym z kolei tomem przygód komisarza Brunettiego jest „Gra pozorów” Donny Leon, która swoją premierę ma 8 czerwca 2017 roku?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść autorstwa Donny Leon pod tytułem „Gra pozorów”, „Dzika zachłanność” oraz „Złote jajo”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 16 czerwca 2017r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Donna Leon, "Gra pozorów".Donna Leon, "Dzika zachłanność"Donna Leon, "Złote jajo"

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.