Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Znak zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki Kate Andersen Brower pod tytułem Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: REZYDENCJA.

rezydencja

Pytania konkursowe:

1. Którym z kolei prezydentem Stanów Zjednoczonych jest Barack Obama?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać książkę Kate Andersen Brower pod tytułem Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 13 października 2016r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

5. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.