Okładka Estrogenu Muniak, Sinickiej i Stachuli.

Już od 12 stycznia w księgarniach znajdziecie thriller pod tytułem „Estrogen”, który wspólnie napisały Klaudia Muniak, Alicja Sinicka i Magda Stachula! Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Luna. Zachęcamy do lektury!

Trzy poczytne autorki emocjonujących thrillerów psychologicznych łączą siły we wspólnej powieści, która zmrozi krew w żyłach fanom gatunku. Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak stworzyły książkę, o której długo nie da się zapomnieć.

Nowobogacka rodzina Jurczyków pnie się po szczeblach drabiny społecznej w oszałamiającym tempie. Sieć ekskluzywnych restauracji wreszcie zaczyna przynosić niebagatelne zyski, co podnosi prestiż rodziny i otwiera przed nią nowe możliwości. Nic nie wskazuje na ciąg tragedii, które mają się wydarzyć…

Utalentowany kucharz i popularny celebryta – duma rodziny – Michał Jurczyk nie pojawia się w odcinku na żywo kulinarnego show, które pokochała cała Polska. Na puste miejsce w jury spoglądają one: Daria, Patrycja i Michalina. Kobiety kochające go do szaleństwa. Kobiety tak samo go nienawidzące. Narzeczona planująca ślub, porzucona była dziewczyna i – żyjąca wiecznie w cieniu brata – siostra bliźniaczka. Która z nich najbardziej pragnęła, żeby zniknął?

Estrogen - Muniak, Sinicka, Stachula

"Tajemniczy i zaskakujący thriller, który pokazuje, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku!"

Marcel Moss

"Trzy autorki, trzy bohaterki. Hormon estrogenu rządzi tą powieścią! Czytelnicy, miejcie się na baczności."

Leszek Koźmiński

"To jest to! Inteligentny thriller, w którym jest wszystko, co lubię – silne, zdeterminowane kobiety, przewrotne intrygi, rozgrywki w białych rękawiczkach. Nie mogłam się oderwać."

Magdalena Witkiewicz

"Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak to naprawdę niepowtarzalne trio. Koncepcja powieści, którą napisały trzy autorki, wydała mi się interesująca, ale nie spodziewałam się, że wyjdzie z tego coś tak dobrego i wciągającego. Z tej historii bije siła kobiet, ale nie braknie też silnych męskich charakterów. Estrogen na pewno Was zaintryguje! Serdecznie polecam."

K.N. Haner (mat. wyd.)