Już 4 października o godzinie 17.00 w Teatrze Śląskim w Katowicach odbędzie się uroczysta premiera powieści Tal Zbigniewa Białasa, trzeciego tomu sosnowieckich kronik. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania, na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: TEATR.tal

Pytania konkursowe:

1. Jakie tytuły noszą dwa poprzedzające Tal tomy sosnowieckich kronik autorstwa Zbigniewa Białasa?

2. Jaki tytuł nosi cykl spotkań ze znanymi osobistościami związanymi ze Śląskiem, prowadzony w Teatrze Śląskim w Katowicach przez Zbigniewa Białasa?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 1 października 2015r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Nagrodami są trzy podwójne zaproszenia na spotkanie promocyjne powieści Tal Zbigniewa Białasa w Teatrze Śląskim w Katowicach, które odbędzie się 4 października 2015r. w Kawiarni w Malarni. Dzięki zaproszeniu będziecie mogli wejść na spotkanie za symboliczne 2zł. Zwycięzcy zostaną poinformowani w osobnym mailu o sposobie odebrania nagrody.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna.

3. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

4. Informacje o najnowszych konkursach znajdziecie na naszej stronie na facebooku.