Baner konkursu Noir.

Wszystkich odwiedzających Kawiarenkę Kryminalną blogerów książkowych wraz z Wydawnictwem Bellona zapraszamy do podjęcia wyzwania czytelniczego. Co tydzień czekać będzie na Was do wygrania ufundowana przez Wydawnictwo Bellona powieść Johna Robertsa pod tytułem Świątynia muz.

Wyzwanie potrwa dwa miesiące i będzie miało oczywiście charakter kryminalny. Zapraszamy wszystkich blogerów książkowych do czytania i recenzowania na blogach kryminałów historycznych i retro. Wszystkie przysłane na konkurs, spełniające warunki regulaminu recenzje będą zamieszczane na fanpage'u Kawiarenki Kryminalnej na facebooku.

Co tydzień wybierzemy najlepszą pracę, opublikujemy ją na Kawiarence Kryminalnej i nagrodzimy ją Świątynią muz Johna Robertsa. Dodatkowo autor recenzji, która zdobędzie najwięcej polubień na facebooku Kawiarenki Kryminalnej i będzie najciekawiej komentowana, otrzyma nagrodę – niespodziankę, także ufundowaną przez Wydawnictwo Bellona.

Piszecie więc recenzję kryminałów historycznych i retro, umieszczacie je na swoim blogu, a linka przesyłacie nam na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl z dopiskiem BELLONA. Na Wasze prace czekamy każdego tygodnia do piątku, wyniki danej rundy poznamy w następny poniedziałek. Każdy bloger biorący udział w konkursie jest proszony również o zamieszczenie baneru konkursowego na swojej stronie (znajdziecie go poniżej).

Nagrody zwycięzcom bezpośrednio wysyła wydawca.

Zapraszamy do zabawy!