Okładka Pułapki Lilji Sigurdardóttir

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Kobiecym zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Lilji Sigurdardóttir pod tytułem „Pułapka”.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: PUŁAPKA.

Pytania konkursowe:

1. W jaki przestępczy proceder jest uwikłana Sonja, główna bohaterka „Pułapki” Lilji Sigurdardóttir?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść pod tytułem „Pułapka” autorstwa Lilji Sigurdardóttir.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 19 listopada 2018r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.