Okładka Innego rodzaju zła Andrew Wilsona.

Kawiarenka Kryminalna wraz z wydawnictwem Bukowy Las zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Andrew Wilsona pod tytułem „Inny rodzaj zła”.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: ZŁO.

Pytania konkursowe:

1. Jaki tytuł nosi pierwsza część cyklu Andrew Wilsona, w którym Agatha Christie wciela się w rolę detektywa?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść pod tytułem „Inny rodzaj zła” autorstwa Andrew Wilsona.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 18 listopada 2018r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.