Okładka Nie całkiem białego Bożego Narodzenia Magdaleny Knedler.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Novae Res zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Magdaleny Knedler pod tytułem „Nie całkiem białe Boże Narodzenie”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: BIAŁE.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się detektyw, który rozwiązuje zagadkę w „Nie całkiem białym Bożym Narodzeniu” Magdaleny Knedler?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść Magdaleny Knedler pod tytułem „Nie całkiem białe Boże Narodzenie”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 26 listopada 2017r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.