Okładka książki Żona mojego męża Jane Corry-intro.

Już od dziś w księgarniach powieść autorstwa Jane Corry pod tytułem Żona mojego męża. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!

Najpierw jest miłość...

Potem małżeństwo...

Potem morderstwo...

Bestseller z Top 10 „Sunday Timesa”

„Wibrujący napięciem thriller psychologiczny, który zmrozi krew fanom Dziewczyny z pociągu.”

„Washington Post”

„Diabolicznie zwodniczy debiut!”

„Publishers Weekly”

„Nie chciałam napisać typowego kryminału. Pragnęłam wedrzeć się w głąb rodzinnych relacji i doprowadzić je do granic – emocjonalnych i prawnych.”

Jane Corry

„Uwaga: Tu nikomu nie możesz zaufać! A nawet najlepsze intencje prowadzą do katastrofalnych skutków.”

„Publishers Weekly”

Lily, początkująca prawniczka, i Ed, ambitny malarz. Młode, szczęśliwe małżeństwo. Choć oboje mają swoje tajemnice... I ich mała sąsiadka: dziewięcioletnia Carla. Wyśmiewana i poniżana w szkole, zazdrości innym dzieciom. Pewnego dnia odkrywa, że może mieć to, co one. Wystarczy znać czyjąś tajemnicę, żeby dostać wszystko, czego się pragnie...

Carla zaprzyjaźnia się z Lily i Edem. Staje się jego muzą. Portret „Małej Włoszki” robi furorę i przynosi artyście uznanie i pieniądze.

Piętnaście lat później ich drogi znów się krzyżują. Mała Włoszka powraca. Żeby dostać to, czego zawsze pragnęła...

JANE CORRY jest brytyjską dziennikarką. Jej artykuły ukazywały się m.in. w „Daily Telegraph”, „Mail on Sunday”, „Woman”. Przez trzy lata pracowała w więzieniu o najwyższym stopniu zabezpieczenia – prowadziła warsztaty pisarskie dla więźniów. „To miejsce jest prawdziwym wyzwaniem dla emocji. Przekonałam się tu, że współczuję komuś, kto zniszczył czyjąś rodzinę.”

Te doświadczenia posłużyły jej za inspirację do napisana pierwszego thrillera Żona mojego męża. Książka wydana w 2016 była na wszystkich brytyjskich listach bestsellerów przez wiele tygodni. Prawa do publikacji kupili wydawcy w czternastu krajach. Na początku 2017 roku weszła na amerykańskie listy bestsellerów i zebrała znakomite recenzje. (mat. wyd.)