Książka Dariusza Pawłowskiego pod tytułem Czarna Samica Kruka: Lot Nad Krawędzią Świadomości to mieszanka thrillera psychologicznego i powieści grozy. Polecamy tę lekturę nie tylko na długie, zimowe wieczory!

Niebezpiecznie wciągająca mieszanka thrillera psychologicznego i powieści grozy. Zamknij oczy i wyobraź sobie las. Delikatną miękkość mchu pod twoimi stopami, szum liści nieśmiało głaskanych wiatrem, unoszący się w powietrzu zapach zielonych świerków… Spójrz w górę. Widzisz korony drzew pochylone brzemieniem wieku? Czujesz pierwsze krople deszczu, które osiadają na twoich policzkach? Słyszysz to? Słyszysz ten dochodzący z oddali złowieszczy dźwięk? To szum czarnych kruczych skrzydeł. Ona nadlatuje. A za nią mrok. Mrok umysłu szarpanego obłędem. Śmierć księdza jest tylko początkiem… (mat. wyd.)

Dariusz Pawłowski, "Czarna Samica Kruka: Lot Nad Krawędzią Świadomości"

Dariusz Pawłowski - urodzony 25.05.1972 roku w Warszawie, gdzie mieszka do tej pory. Z wykształcenia ekonomista, przez wiele lat związany z sektorem IT, w którym pracował jako programista baz danych. Jedną z największych pasji w jego życiu są podróże; zwiedził już Bliski Wschód, Afrykę, Azję Centralną i Kaukaz. Czynnie uprawia kolarstwo górskie i biegi przełajowe.