© Kawiarenka Kryminalna
  • Recenzje
  • Konkursy
  • Zapowiedzi
  • Wywiady
  • Podróże
  • Relacje
  • Postacie
  • Różności

Logo Kawiarenki Kryminalnej, design: Damian Matyszczak.

  • Robert Galbraith - Wartka śmierć
  • Catherine Ryan Howard - Mężczyzna bez twarzy
  • Mike Omer - Fałszywe intencje

Anthony Horowitz, Morderstwa w Suffolk

Dodał(a): Marta Matyszczak
Kategoria: Zapowiedzi
Opublikowano: 21 styczeń 2022
Odsłon: 274
Okładka Morderstw w Suffolk Anthony'ego Horowitza.

Już 8 lutego premiera najnowszej powieści Anthony'ego Horowitza pod tytułem „Morderstwa w Suffolk”! Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. To kontynuacja „Morderstw w Somerset”. Zachęcamy do lektury!

Emerytowana redaktorka Susan Ryeland prowadzi ze swoim partnerem mały hotel na greckiej wyspie. Powinno to być życie, którego zawsze chciała… ale czy na pewno?

Zmęczona obowiązkami i ciągłą walką, by wszystko działało, Susan zaczyna tęsknić za Londynem.

Wtedy pojawia się u niej para Anglików z dziwną prośbą. Opowiadają jej historię o morderstwie, do którego doszło w dniu ślubu ich córki Cecily, w tym samym hotelu, w którym miało się odbyć przyjęcie weselne. A kiedy dodają, że Cecily zniknęła kilka godzin po przeczytaniu kryminału, który Susan opracowywała kilka lat wcześniej, była redaktorka wie już, że musi wrócić do Londynu, żeby pomóc ją odnaleźć. Wygląda na to, że odpowiedzi na pytania, kto zabił i dlaczego zaginęła Cecily, kryją się na kartach tej powieści.

Susan nie wie jednak, że już wkrótce jej własne życie znajdzie się w niebezpieczeństwie… (mat. wyd.)

 

Marta Matyszczak
Poprzedni artykuł: James Ponti, Złote wrota. Miejscy szpiedzy. Tom 2 Poprzedni artykuł Następny artykuł: Peter Mohlin, Peter Nyström, Druga siostra Następny artykuł
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Strona główna
  3. Zapowiedzi
  4. Julia Łapińska, Czerwone jezioro

Popularne

  • Strona główna
  • Królowa jest tylko jedna – Agata Christie
  • Herkules Poirot
  • Lisbeth Salander
  • Pisarz, który igrał z ogniem – Stieg Larsson

Podobne

  • Marcel Proust to mój kolega z biura - Wywiad z Pierrem Lemaitrem
  • Konkurs wraz z Gambitem
  • Imperator w wersji fiction
  • Szpiedzy, wysiadacie! Gordon Corera MI6. Tajna historia wywiadu Jej Królewskiej Mości
  • Tajemnice CIA

Polecamy

  • Marta Matyszczak, Kryminały pod psem
  • Marta Matyszczak, Kryminały z pazurem
Copyright © 2013-2023
Kawiarenka Kryminalna
Wszystkie prawa zastrzeżone
O nas Polityka prywatności Mapa strony Kontakt