Dokładnie za miesiąc będziemy obchodzić Mikołajki, a my już dzisiaj zapraszamy Was na konkurs, w którym do wygrania będą trzy powieści kryminalne – niespodzianki. Pokażcie nam swoje książkowe regały, napiszcie, dlaczego akurat Wasze biblioteczki Święty Mikołaj powinien powiększyć, a my 6 grudnia wyślemy do trzech osób prezenty.

Zapraszamy do udziału w Konkursie Mikołajkowym.

Przez miesiąc (od 06.11.2015 do 05.12.2015) czekamy na zdjęcia Waszych biblioteczek. Przesyłajcie je na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując MIKOŁAJ. Fotografie będziemy publikować w specjalnym albumie „Kryminalne Biblioteczki”” na naszym fanpage'u na Facebooku. Każdy uczestnik konkursu prócz zdjęcia musi przysłać krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego biblioteczkę powinien powiększyć Święty Mikołaj.biblioteczkaa

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń redakcja Kawiarenki Kryminalnej wybierze trzy najciekawsze i nagrodzi każdego zwycięzcę powieścią kryminalną – niespodzianką.

Na Wasze maile czekamy do 5 grudnia 2015r. Do godziny 23.59. Wyniki konkursu ogłosimy następnego dnia.

Co musisz zrobić?

1. Polubić profil Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

2. Wysłać na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl zdjęcie swojej biblioteczki, tym samym wyrażając zgodę na jego opublikowanie w albumie „Kryminalne Biblioteczki” na profilu facebookowym Kawiarenki Kryminalnej.

3. W temacie maila wpisać: MIKOŁAJ.

4. Do zdjęcia dołączyć krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Twoja biblioteczka powinna zostać powiększona.

5. Podać swoje imię, nazwisko i miejsce zamieszkania, tym samym wyrażając zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

6. Czekać na przesyłkę od Świętego Mikołaja :)