Kawiarenka Kryminalna wraz z wydawnictwem Wolumen zaprasza na konkurs, w którym do wygrania jest roczna prenumerata kwartalnika grafologicznego „Krymigraf” oraz udział w sesji zdjęciowej inspirowanej powieściami Agathy Christie, która opublikowana będzie w kwartalniku „Krymigraf”.

By wziąć udział w konkursie należy nadesłać propozycję scenariusza sesji fotograficznej (ze swoim udziałem) inspirowanej wybraną książką Agathy Christie, wraz z danymi adresowymi na adres mailowy: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: FOTOKRIM. Prosimy o nie przysyłanie zdjęć, jedynie opisu tego, co ma się na zdjęciu znaleźć. Prosimy też o podanie fragmentu powieści Agathy Christie oraz jej tytułu, do którego zdjęcie ma się odnosić.krymigraf

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca lutego 2015r.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna oraz profilu wydawnictwa Wolumen: https://www.facebook.com/grafolog37?ref=hl.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Informacje o najnowszych konkursach znajdziecie na naszej stronie na facebooku.