Zapraszamy na kolejny konkurs teatralny! Kawiarenka Kryminalna wraz z Teatrem Śląskim w Katowicach zaprasza na konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spotkanie z cyklu Puder i Pył prowadzone przez profesora Zbigniewa Białasa, autora kryminałów osadzonych w Sosnowcu. Gościem specjalnym będzie architekt, Tomasz Konior.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania, na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: TEATR. teatr-male

Pytania konkursowe:

1. Podaj nazwę trucizny, która będzie stanowić tytuł trzeciej powieści profesora Zbigniewa Białasa z serii sosnowieckich kronik, a ukaże się już w tym roku.

2. Podaj trzy budynki wybudowane w Katowicach, które zaprojektował Tomasz Konior.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 lutego 2015r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Nagrodami są dwa podwójne zaproszenia na spotkanie w Teatrze Śląskim w Katowicach z cyklu Puder i Pył prowadzone przez profesora Zbigniewa Białasa, autora kryminałów osadzonych w Sosnowcu. Gościem specjalnym będzie architekt, Tomasz Konior. Spotkanie odbędzie się na scenie kameralnej 19 lutego 2015r. o godz. 19.00. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wejść na spektakl za symboliczne 2zł. Zwycięzcy zostaną poinformowani w osobnym mailu o sposobie odebrania nagrody.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieniprzez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Informacje o najnowszych konkursach znajdziecie na naszej stronie na facebooku.