Ogłaszamy Wielki Koniec Wakacji wraz z Kawiarenką Kryminalną i Śląskim Czyta! Dwa dni! Sześcioro zwycięzców! Trzydzieści pięć nagród! Takiego szaleństwa nie możecie przegapić!

W sobotę 31 sierpnia rusza dziewiąta tura naszego konkursu. Wystarczy punktualnie w samo południe wejść na facebookowe fanpage Kawiarenki Kryminalnej i Śląskie Czyta i odpowiedzieć prawidłowo na podane wtedy pytania. Kto pierwszy, ten lepszy! Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka aż dziewięć gorących kryminałów! Za miejsce drugie mamy dla Was pięć książek, a za zajęcie trzeciej pozycji – trzy powieści. Wyniki ogłosimy następnego dnia o godzinie 11.00.wakacyjny

Już w niedzielę 1 września o godzinie 12.00 wystartuje ostatni, Dziesiąty Letni Konkurs Śląskie Czyta Kryminały, a w nim do zgarnięcia dla najszybszego gracza pakiet aż dziesięciu powieści! Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają odpowiednio zestawy pięciu i trzech kryminałów. Wyniki niedzielnego konkursu poznacie w poniedziałek (2.09) w południe.

Zapraszamy do zabawy z Kawiarenką Kryminalną i Śląskim Czyta!

Nagrody na Wielki Koniec Wakacji ufundowali dla Was: Dom Wydawniczy REBIS, Wydawnictwa: Prószyński i S-ka, Sonia Draga, MG, Videograf.

Regulamin konkursu:

1. Zwycięża osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na trzy pytania, które pojawią się na facebookowym profilu Kawiarenki Kryminalnej oraz Śląskie Czyta w kolejne weekendy wakacji.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej (https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna) oraz profilu Śląskie Czyta (https://www.facebook.com/SlaskieCzyta) na Facebooku .

3. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

4. Nagrody Zwycięzcom zostaną przesłane przez Śląskie Czyta.