Milczenie czasu Ragnara Jónassona-intro.

Już od dzisiaj w księgarniach znajdziecie „Milczenie czasu”, najnowszą powieść Ragnara Jónassona. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!

Kryminał z bohaterem „Milczenia lodu” i „Milczenia nocy” – bestsellerów nr 1 Amazonu

Prawda nie umiera. Po latach wynurza się z przepaści…

„Klasyczny, a równocześnie atmosferyczny i wysmakowany kryminał. Moralnie bardziej niejednoznaczny niż większość powieści gatunku. Kusi, by zajrzeć za mroczniejsze i nieskończenie groźniejsze horyzonty.”

„The Independent”

Siglufjörður, miasteczko na północy Islandii. Tu nikt nie chce niczego wiedzieć. Tu tajemnice są sposobem na życie. Tu nikt nie ufa nikomu, zwłaszcza obcym, takim jak Ari Thór – młody policjant, który równie często musi walczyć ze zbrodnią, jak z samym sobą.

Tonące w ponurych strugach deszczu i mroku arktycznej wiosny, odcięte od świata Siglufjörður teraz bardziej niż kiedykolwiek staje się pułapką. Nikt nie może opuścić zaatakowanego przez zabójczy wirus, objętego kwarantanną miasteczka, które niespodziewanie wyjawia swoje złowieszcze sekrety… (mat. wyd.)

„Jónasson tchnął nowe życie w skandynawski noir.”

„Sunday Express”

„Intrygująca sieć splątanych historii: życia ocalonego, zrujnowanego i poświęconego, ambicji i władzy, sekretów i kłamstw. I rodzinnych więzów, które mogą skrępować na zawsze lub z których można się oswobodzić.”

„Express”