Okładka Po moim trupie Jeffreya Archera.

Już 10 października premiera powieści „Po moim trupie” Jeffreya Archera. To czwarty tom przygód Williama Warwicka. Książka ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Zachęcamy do lektury!

Jedynie detektyw William Warwick może odkryć prawdę. Nowy emocjonujący thriller mistrza powieści.

W londyńskiej Policji Metropolitalnej powstaje nowa jednostka ‒ Zespół do spraw Niewyjaśnionych Morderstw.  Jego zadaniem jest chwytanie przestępców, którym nikt inny nie zdołał udowodnić winy.

Mijają dwa miesiące, odkąd w Genewie kolekcjonera sztuki Milesa Faulknera, skazanego za fałszerstwo i kradzież, uznano za zmarłego. Dlaczego więc cyniczny adwokat nadal uważa go za swego klienta?

Na luksusowym liniowcu płynącym do Nowego Jorku trwa walka o przywództwo w zamożnym rodzie, prowadząca prostą drogą do morderstwa.

Motorem wszystkich prowadzonych śledztw są detektyw starszy inspektor William Warwick – znany już czytelnikom z powieści "Nic bez ryzyka", "Ukryte na widoku" oraz "Przymknięte oko sprawiedliwości" –  wschodząca gwiazda Met oraz były tajny agent policji, a obecnie nowy członek zespołu, Ross Hogan.

Czy zdołają schwytać zabójców, zanim będzie za późno?

CZTERY SPRAWY. CZTEREJ ZABÓJCY. TYLKO JEDEN CZŁOWIEK MOŻE ICH POWSTRZYMAĆ... (mat. wyd.)