Okładka Zaginionej kobiety Mary Kubicy.

Już 14 lipca premierę będzie miała powieść pod tytułem „Zaginiona kobieta” autorstwa Mary Kubicy. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Poradnia K. pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Kolejna - po świetnie przyjętej "Tamtej kobiecie" - powieść Mary Kubicy.

Ludzie nie znikają ot tak sobie całkiem bez śladu...

Shelby Tebow pierwsza ginie bez śladu. Niedługo później Meredith Dickey i jej sześcioletnia córka, Delilah, znikają zaledwie kilka bloków od miejsca, w którym ostatnio widziano Shelby, napawając strachem spokojną niegdyś okolicę. Czy te incydenty są ze sobą powiązane? Po poszukiwaniach, które przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi, sprawa prowadzi donikąd i pozostaje nierozwiązana.

Teraz, jedenaście lat później, Delilah powraca, co jest szokiem dla wszystkich - chcą wiedzieć, co się z nią działo, ale nikt nie jest przygotowany na to, co odkryją...
W tym porażającym thrillerze, mistrzyni suspensu, autorka bestsellerów New York Timesa, Mary Kubica, daje całkiem nowy wymiar skrywanym dotąd sekretom, pokazując, że niektórzy nie cofną się przed niczym, by prawda nigdy nie wyszła na jaw. (mat. wyd.)