Zdjęcie okładki książki Pauliny Kuzawińskiej Dama z woalką

Już 2. listopada premiera nowej powieści Pauliny Kuzawińskiej. Po "Damie z wahadełkiem" i "Damie ze szmaragdami" autorka powraca z "Damą z woalką". Książka ukaże się nakładem wydawnictwa LIRA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!

Paulina Kuzawińska w swojej kolejnej powieści doskonale łączy sensacyjną intrygę w stylu retro z subtelnymi wątkami romantycznymi, świetnie utrzymanymi w klimacie epoki.

Są domy, w których mieszkają duchy przeszłości. Niektórych drzwi lepiej nie otwierać...

Młoda arystokratka Madeline Hyde jedzie do posiadłości Wzgórze Mgieł, gdzie w czasie świąt Bożego Narodzenia ma spotkać się z ojcem i przyjąć oficjalne zaręczyny swojego ukochanego Jonathana. Kiedy otwiera od lat nieużywane pokoje domu, który odziedziczyła po zmarłej ciotce, zaczynają nawiedzać ją koszmarne sny. Tajemnice domowników powoli wychodzą na jaw, a plany na przyszłość popadają w ruinę. Tymczasem na otaczających dom wrzosowiskach ukrywa się zbiegły morderca...

Paulina Kuzawińska – absolwentka romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Właścicielka uroczego mopsa Bazyla, miłośniczka gier planszowych oraz podróży. Chciałaby móc przeżyć wiele różnych żyć – na szczęście znalazła na to wspaniały sposób, czyli wymyślanie opowieści. Autorka doskonale przyjętych przez czytelniczki „Damy z wahadełkiem” i „Damy ze szmaragdami”. (mat. wyd.)