Okładka powieści Kopaliśmy sobie grób, Antti Tuomainen

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatroszaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Kopaliśmy sobie grób”, której autorem jest Antti Tuomainen, a która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: ANTTI.

Pytania konkursowe:

1. Jakie tytuły noszą poprzednie powieści, których autorem jest Antti Tuomainen, opublikowane nakładem Wydawnictwa Albatros?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść pod tytułem „Kopaliśmy sobie grób”, której autorem jest Antti Tuomainen.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 czerwca 2017r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.