Kawiarenka Kryminalna wraz ze Śląskim czyta zapraszają do udziału w „Konkursie Śląskie Czyta Kryminały w letnie weekendy”! Pierwszy konkurs już w najbliższy weekend 6-7 lipca, do wygrania jest DVD-Box z Teatrem Sensacji TVP "Kobra".

Wtedy na facebookowych profilach Śląskie czyta oraz Kawiarenki Kryminalnej znajdziecie trzy pytania dotyczące kryminałów rozgrywających się na Śląsku. Pierwsza osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi na pytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wygra. Kolejne trzy pytania oraz kolejne szanse na zdobycie cennej nagrody pojawią się w następne weekendy aż do zakończenia. Ostatnia szansa na wygraną będzie miała miejsce z 31.08 na 1.09. Życzymy powodzenia!

Wakacyjny konurs

Regulamin konkursu:

1. Zwycięża osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na trzy pytania, które pojawią się na facebookowym profilu Śląskie czyta oraz Kawiarenki Kryminalnej w kolejne weekendy wakacji.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Śląskie czyta na facebooku (https://www.facebook.com/SlaskieCzyta) oraz profilu Kawiarenki Kryminalnej (https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna).

3. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

4. Nagrody Zwycięzcom zostaną przesłane przez Śląskie czyta.