Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Znak zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa egzemplarze powieści Maryli Szymiczkowej pod tytułem Rozdarta zasłona.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: ZASŁONA.

szymiczkowa

Pytania konkursowe:

1. Kto kryje się pod pseudonimem Maryla Szymiczkowa i jaki tytuł nosił pierwszy tom cyklu?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść Maryli Szymiczkowej pod tytułem Rozdarta zasłona.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 października 2016r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

5. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.