Kawiarenka Kryminalna wraz z wydawnictwem Papierowy Księżyc zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Karin Fossum pod tytułem Czarne sekundy oraz trzy powieści Zabójstwo Harriet Krohn tej autorki, które właśnie ukazały się pod naszym patronatem.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na trzy pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: FOSSUM.

fossum-kombo

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się główny bohater kryminalnej serii autorstwa Karin Fossum?

2. Jaki zawód wykonywała Karin Fossum, zanim została pisarką?

3. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieści Zabójstwo Harriet Krohn lub Czarne sekundy Karin Fossum.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5 kwietnia 2016r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

5. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.