Znamy już wyniki Wielkiego Świątecznego Konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Domem Wydawniczym REBIS Do wygrania były trzy zestawy kryminałów autorstwa Krzysztofa Beśki (Trzeci brzeg Styksu, Pozdrowienia z Londynu, Dolina Popiołów) oraz dwa zestawy powieści Anthony'ego Horowitza (Dom jedwabny, Moriarty).

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu krótkiej (do 1000 znaków ze spacjami) historyjki, w której należało użyć jak najwięcej słów bądź wyrażeń stanowiących jednocześnie tytuły powieści kryminalnych opublikowanych przez Dom Wydawniczy REBIS. Jury brało pod uwagę zarówno ilość użytych tytułów, jak i inwencję twórczą Autorek i Autorów.

plakat

Szczęśliwcami, którzy otrzymają zestawy powieści Krzysztofa Beśki (Trzeci brzeg Styksu, Pozdrowienia z Londynu, Dolina Popiołów) są:

1. Izabella Szefel, Gdynia

2. Julita Łątka, Koronowo

3. Natalia Dulińska, Czudec

dommoriarty

Zestawy powieści Anthony'ego Horowitza (Dom jedwabny, Moriarty) powędrują do:

1. Tomasza Drabika z Radomia

2. Wiktorii Czerneckiej z Kolska

STYKS-MLONDYN-Mdolina

Dodatkowo Kawiarenka Kryminalna postanowiła uhonorować nagrodami-niespodziankami dwa zgłoszenia, które, choć nie spełniły wymogów formalnych konkursu dotyczących objętości tekstu, to wywarły na jury duże wrażenie. Przesyłek mogą się więc spodziewać także:

1. Jolanta Łagódka, Gostyń

2. Marek Niewęgłowski, Warszawa

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy na kolejne konkursy na Kawiarence Kryminalnej.