Dziś nietypowo, mamy dla Was konkurs teatralny! Kawiarenka Kryminalna wraz z Teatrem Śląskim w Katowicach zaprasza na konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl Małe zbrodnie małżeńskie.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania, na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: TEATR.teatr-male

Pytania konkursowe:

1. Podaj imię i nazwisko autora książki, której inscenizacją są Małe zbrodnie małżeńskie w Teatrze Śląskim w Katowicach.

2. Podaj nazwiska aktorów, którzy wcielili się w główne role w spektaklu Małe zbrodnie małżeńskie w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 13 stycznia 2015r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Nagrodami są dwa podwójne zaproszenia na spektakl Małe zbrodnie małżeńskie w Teatrze Śląskim w Katowicach, który zostanie wystawiony w dniach 15 i 16 stycznia 2015r. Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy z tych dni. Dzięki temu zaproszeniu będziecie mogli wejść na spektakl za symboliczne 2zł. Zwycięzcy zostaną poinformowani w osobnym mailu o sposobie odebrania nagrody.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarenkaKryminalna.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Informacje o najnowszych konkursach znajdziecie na naszej stronie na facebooku.