Okładka Murder Park Jonasa Winnera.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Initium zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Jonasa Winnera pod tytułem „Murder Park. Park morderców”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na dwa pytania konkursowe wraz z danymi adresowymi (i z numerem telefonu dla kuriera) do wysyłki ewentualnej nagrody na adres: konkursy(at)kawiarenkakryminalna.pl, w temacie maila wpisując: PARK.

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się wyspa, na której osadzona jest akcja powieści Jonasa Winnera pod tytułem „Murder Park. Park morderców”?

2. Napisz w jednym zdaniu, dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać powieść Jonasa Winnera pod tytułem „Murder Park. Park morderców”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 16 grudnia 2017r. do godziny 23.59. Wyniki podamy następnego dnia.

Życzymy świetnej zabawy!

Zasady konkursowe:

1. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję Kawiarenki Kryminalnej.

2. Nagrody bezpośrednio do zwycięzców wysyła wydawnictwo.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Kawiarenki Kryminalnej na Facebooku.

4. Dane adresowe wykorzystywane są tylko do wysłania nagród, a następnie są usuwane. To samo dotyczy danych osób, którym nie poszczęściło się w konkursie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

6. Zapraszamy też do udziału w innych konkursach organizowanych przez Kawiarenkę Kryminalną.