Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka powieści Marka Hilla "Ja nie wybaczam".

Już od dziś w księgarniach znajdziecie powieść Marka Hilla pod tytułem „Ja nie wybaczam”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Okładka książki "Ja nie wybaczam" Marka Hilla-mini.

Już 13 kwietnia w księgarniach pojawi się powieść Marka Hilla pod tytułem „Ja nie wybaczam”. Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. U nas u już dzisiaj możecie przeczytać fragment powieści!


Mini okładka do "Identyfikacji" Michaela Tsokosa.

Już od dziś w księgarniach „Identyfikacja” Michaela Tsokosa! Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Okładka książki Sztylet Jorge Diaza-mini.

W księgarniach już znajdziecie Sztylet autorstwa Jorge'a Fernándeza Díaza. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Bukowy Las pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Okładka książki Żona mojego męża Jane Corry-mini.

Już od dziś w księgarniach powieść autorstwa Jane Corry pod tytułem Żona mojego męża. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Okładka książki Grzechot kości Fiony Cummings-mini.

Już od dziś w księgarniach znajdziecie Grzechot kości Fiony Cummins. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Okładka książki Ostatnie dziecko.

W księgarniach już znajdziecie Ostatnie dziecko Sebastiana Fitzka. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Okładka książki Czarny manuskrypt.

Już 22 marca będzie miała premierę powieść Krzysztofa Bochusa pod tytułem Czarny manuskrypt. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza SA pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Okładka książki Grób mojej siostry.

Dziś ukazała się powieść autorstwa Roberta Dugoniego pod tytułem Grób mojej siostry. Książkę opublikowało Wydawnictwo Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Serdecznie zachęcamy do lektury.


Zdjęcie plakatu Czwartku z kryminałem.

Spotkanie z Anną Fryczkowską, autorką między innymi Sześciu kobiet w śniegu (nie licząc suki), powieści Starsza pani wnika czy Kurort Amnezja odbędzie się 16 marca o godz. 19.00 w Bibliotece w Legionowie. To już kolejny Czwartek z Kryminałem, który Kawiarenka Kryminalna organizuje wspólnie z legionowską biblioteką. Jak zwykle zapraszamy na świetną zabawę. Wstęp wolny.