Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Nawet zdziczałe psy iana Rankina.

W najbliższą środę, 19 lipca, premierę będzie miała powieść Iana Rankina pod tytułem „Nawet zdziczałe psy”. To już dwudziesty tom przygód edynburskiego policjanta, inspektora Johna Rebusa. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Nie możecie przegapić tej lektury!


Mini okładka Przesyłki Sebastiana Fitzka.

Już jutro (18 lipca) na księgarskich półkach znajdziecie najnowszą powieść Sebastiana Fitzka pod tytułem „Przesyłka”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Niepamięci Marka Stelara.

Już dziś premiera najnowszej powieści Marka Stelara pod tytułem „Niepamięć”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia Mroczna strona pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Siostrzyczek Michaela Palmera.

Już dziś premiera powieści Michaela Palmera pod tytułem „Siostrzyczki”. Książka ukazała się tym razem nakładem Wydawnictwa Replika pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Po własnych sladach Mariusza Koperskiego.

Już dziś premierę ma powieść Mariusza Koperskiego pod tytułem „Po własnych śladach”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Astraia pod patronatem kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Salomon Creed, Simona Toyne'a.

Już jutro, 14 czerwca, będzie miała premierę powieść Simona Toyne'a pod tytułem „Salomon Creed”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Dziewczyn, które miał na myśli Kazimierza Kyrcza Jr.

Już 14 czerwca w serii „Literatura z Pociskiem” ukaże się powieść Kazimierza Kyrcza Jr pod tytułem „Dziewczyny, które miał na myśli”. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka powieści Kopaliśmy sobie grób, Antti Tuomainen

Już dziś premiera znakomitej powieści pod tytułem „Kopaliśmy sobie grób”. Jej autor, Antti Tuomainen, to mistrz gatunku „Helsinki Noir”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Strażniczki kłamstwa T. A. Cotterell.

W księgarniach znajdziecie już „Strażniczkę kłamstwa” autorstwa T.A. Cotterell. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Blizny Sharon Bolton.

Już dziś premiera powieści Sharon Bolton pod tytułem „Blizna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.