Zapowiedzi

W tym dziale sypiemy informacjami o nowościach wydawniczych, zbliżających się spotkaniach autorskich, nadchodzących premierach kinowych.

Mini okładka Po własnych sladach Mariusza Koperskiego.

Już dziś premierę ma powieść Mariusza Koperskiego pod tytułem „Po własnych śladach”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Astraia pod patronatem kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury!


Mini okładka Salomon Creed, Simona Toyne'a.

Już jutro, 14 czerwca, będzie miała premierę powieść Simona Toyne'a pod tytułem „Salomon Creed”. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Dziewczyn, które miał na myśli Kazimierza Kyrcza Jr.

Już 14 czerwca w serii „Literatura z Pociskiem” ukaże się powieść Kazimierza Kyrcza Jr pod tytułem „Dziewczyny, które miał na myśli”. Książka zostanie opublikowana pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka powieści Kopaliśmy sobie grób, Antti Tuomainen

Już dziś premiera znakomitej powieści pod tytułem „Kopaliśmy sobie grób”. Jej autor, Antti Tuomainen, to mistrz gatunku „Helsinki Noir”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zapraszamy do lektury!


Mini okładka Strażniczki kłamstwa T. A. Cotterell.

W księgarniach znajdziecie już „Strażniczkę kłamstwa” autorstwa T.A. Cotterell. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Blizny Sharon Bolton.

Już dziś premiera powieści Sharon Bolton pod tytułem „Blizna”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej. Zachęcamy do lektury.


Mini okładka Sherlockon Polska.

Sherlockon Polska, pierwszy polski konwent fanów Sherlocka Holmesa, już w najbliższą sobotę 27 maja w warszawskim klubie Hybrydy. Jest już znany szczegółowy harmonogram wydarzenia. Impreza odbędzie się pod patronatem kawiarenki Kryminalnej.


Alex Marwood.

Alex Marwood po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Autorkę „Najmroczniejszego sekretu”, „Zabójcy z sąsiedztwa” i „Dziewczyn, które zabiły Chloe” będzie można spotkać w Warszawie i we Wrocławiu. Spotkania poprowadzą Katarzyna Puzyńska i Marta Guzowska. Szykujcie się na zdobywanie autografów!


Mini okładka Ojca Browna Gilberta Keitha Chestertona.

Już 23 maja nakładem Wydawnictwa Replika pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej ukaże się kolejny tom przygód tego znanego księdza-detektywa. „Ojciec Brown. Najgorsza zbrodnia na świecie” to znakomita powieść Gilberta Keitha Chestertona. Już teraz zachęcamy do lektury.


Mini okładka Poszukiwanej Deana Koontza.

Już 23 maja nakładem Wydawnictwa Replika zostanie opublikowana powieść Deana Koontza pod tytułem „Poszukiwana”. Książka ukaże się pod patronatem kawiarenki Kryminalnej. Już teraz zachęcamy do lektury!