Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Po własnych sladach Mariusza Koperskiego.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Astraiazaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Po własnych śladach”, której autorem jest Mariusz Koperski, a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Nunquam Otiosus Mirosława Syniawy.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Silesia Progresszaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści pod tytułem „Nunquam Otiosus”, której autorem jest Mirosław Syniawa, a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Salomon Creed, Simona Toyne'a.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatroszaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Salomon Creed”, której autorem jest Simon Toyne, a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Dziewczyn, które miał na myśli Kazimierza Kyrcza Jr.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Pociskiem, magazynem literacko-kryminalnym,zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Dziewczyny, które miał na myśli”, której autorem jest Kazimierz Kyrcz Jr., a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterell.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści T.A. Cotterell pod tytułem „Strażniczka kłamstwa”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Blizną Sharon Bolton.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Sharon Bolton pod tytułem „Blizna”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner z wynikami konkursu z Donną leon.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Noir Sur Banczaprasza, w którym do wygrania były trzy zestawy książek Donny Leon, na które składają się następujące tytuły: „Gra pozorów”, „Dzika zachłanność” oraz „Złote jajo”.


Mini baner z wynikami konkursu z Platonem 24.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z księgarnią internetową Platon24, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści Stefana Ahnhema pod tytułem „Osiemnaście stopni poniżej zera”.


Mini okładka Uwikłanej Bruce'a Portera.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Kobiecymzaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Uwikłana”, której autorem jest Bruce Porter.


Mini okładka konkursy.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Afera, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Ivy Procházkovej pod tytułem „Roznegliżowane”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.