Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Okładka "Małych kłamczuch" Charlaine Harris-mini.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Replika zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Chalraine Harris pod tytułem „Małe kłamczuchy”.


Mini okładka do wyników konkursu wraz z Hillem.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Marka Hilla pod tytułem „Ja nie wybaczam”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka do wyników konkursu wraz z "Identyfikacją" Michaela Tsokosa.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Michaela Tsokosa pod tytułem „Identyfikacja”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka do wyników konkursu z powieściami Maurycego Nowakowskiego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Maurycym Nowakowskim, autorem powieści „Okrągły przekręt” i „Plagiat”, w którym do wygrania było pięć zestawów jego książek (w każdym po dwa tytuły).


Mini okładka "Ja nie wybaczam" - Mark Hill.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Amber zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Marka Hilla pod tytułem „Ja nie wybaczam”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka do wyników konkursu z "Żoną mojego męża" Jane Corry.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Jane Corry pod tytułem „Żona mojego męża”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Zdjęcie baneru konkursu 4. urodzin Kawiarenki Kryminalnej-mini.

Kawiarenka Kryminalna z okazji swych 4 urodzin zaprasza na facebookowy konkurs, w którym do wygrania są cztery książki niespodzianki.


Mini okładka do wyników konkursu ze "Sztyletem" Jorge'a Fernándeza Díaza.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Bukowy Las, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Jorge'a Fernándeza Díaza pod tytułem „Sztylet”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Zdjęcie do wyników konkursu z "Zanim zapomnę" Iwony Wilmowskiej.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Replika, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Iwony Wilmowskiej pod tytułem „Zanim zapomnę”.


Mini okładka "Identyfikacji" Michaela Tsokosa.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Amber zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Michaela Tsokosa pod tytułem „Identyfikacja”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.