Konkursy

W tym dziale zachęcamy do zabawy, dzięki której możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Mini okładka Zbrodni nad urwiskiem Marty Matyszczak.

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na konkurs na Facebooku na fanpage'u Marty Matyszczak, w którym do wygrania jest egzemplarz recenzencki „Zbrodni nad urwiskiem” tej autorki, drugiego tomu z cyklu „Kryminał pod Psem”, który ukaże się nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego 13 września.


Mini baner z wynikami konkursu z Rhys Bowen.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Oficyną Literacką Noir Sur Blanc, w którym do wygrania były dwa zestawy wszystkich sześciu powieści o Molly Murphy, na które składają się: „Prawo panny Murphy”, „Śmierć detektywa”, „Do grobowej deski”, „Pieniądze to nie wszystko”, „O mój ukochany” oraz najnowszy tom pod tytułem „Dublin, moja miłość”.


Mini baner z wynikami konkursu z Przesyłką Sebastiana Fitzka.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Amber, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Sebastiana Fitzka pod tytułem „Przesyłka”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner konkursu z Nawet zdziczałe psy Iana Rankina.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Iana Rankina pod tytułem „Nawet zdziczałe psy”, która właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Dublin moja miłość Rhys Bowen.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Oficyną Literacką Noir Sur Blanczaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa zestawy wszystkich sześciu powieści o Molly Murphy, na które składają się: „Prawo panny Murphy”, „Śmierć detektywa”, „Do grobowej deski”, „Pieniądze to nie wszystko”, „O mój ukochany” oraz najnowszy tom pod tytułem „Dublin, moja miłość”.


Mini okładka Przesyłki Sebastiana Fitzka.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Amberzaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Przesyłka”, której autorem jest Sebastian Fitzek, a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini okładka Nawet zdziczałe psy iana Rankina.

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatroszaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Nawet zdziczałe psy”, której autorem jest Ian Rankin, a która to właśnie ukazała się pod patronatem Kawiarenki Kryminalnej.


Mini baner konkursu jubileuszowego.

Kawiarenka Kryminalna z okazji przekroczenia sześciu tysięcy fanów, zaprasza na konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest sześć książek – niespodzianek.


Mini baner z wynikami konkursu wraz z Po własnych sladach Mariusza Koperskiego.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z wydawnictwem Astraia, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści pod tytułem „Po własnych śladach”, której autorem jest Mariusz Koperski.


Mini baner z wynikami konkursu z Mirosławem Syniawą.

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z wydawnictwem Silesia Progress, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści pod tytułem „Nunquam Otiosus”, której autorem jest Mirosław Syniawa.