Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czarna Kawa zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Joanny Bagrij pod tytułem Oddech śmierci, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...

Kawiarenka Kryminalna zaprasza na facebookowy konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz najnowszej powieści Jonasa Jonassona pod tytułem Anders Morderca i przyjaciele oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Galeria Książki, w którym do wygrania były trzy egzemplarze powieści Ricka Riordana pod tytułem Big Red Tequila, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Galeria Książki zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Ricka Riordana pod tytułem Big Red Tequila, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

 

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Albatros A. Kuryłowicz, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Tess Gerritsen pod tytułem Igrając z ogniem, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Wydawnictwem Czarna Owca, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy powieści Drew Chapmana pod tytułem Ascendent, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Biblioteką Akustyczną, w którym do wygrania było pięć egzemplarzy audiobooka Marcina Wrońskiego pod tytułem Portret wisielca, który właśnie ukazał się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Albatros A. Kuryłowicz zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Tess Gerritsen pod tytułem Igrając z ogniem, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

 

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki konkursu, który Kawiarenka Kryminalna zorganizowała wraz z Domem Wydawniczym Rebis z okazji tegorocznych Warszawskich Targów Książki, które odbędą się na Stadionie Narodowym w dniach 19-22 maja. Do wygrania były kryminały z autografami Monsa Kallentofta, Czingiza Abdułłajewa i Piotra Pytlakowskiego.

Czytaj więcej...

Kawiarenka Kryminalna wraz z Wydawnictwem Czarna Owca zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści Drew Chapmana pod tytułem Ascendent, która właśnie ukazała się pod naszym patronatem.

Czytaj więcej...